Skoči na vsebino

Daily, Weekly in Monthly eventi


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Darjan87, danes ti je spet uspela lepa vožnja na Daily 2. Sem se potem malo potrudil in ti trenutno delam družbo na vrhu. Da ne bodo skoz skandinavci tam.

Včeraj sta mi uspela super daily eventa top 10 zaenkrat verjetno ker nism piu neč u soboto

Jst sm sam učeri na wagerju zaarav usek 200k ko sm jih meu in ciljal na tier1. Bomo vidl.

Jaz pa res ne delam gužve,sploh,če na razpredelnico naše lige pogledaš sem bolj v ozadju,ker se še učim. Prišel sem zmatran z šihta,nekaj pojedel in nisem bil ravno razpoložen za event. Bi moral počakati do jutri in se potem podati po tej Grčiji.

Link to post

nic bat, smo vsi na istem...bo pa drugic boljs...sej pravim, jaz sem bil na stezi cisto frapiran zaradi vecernih senc (ultra nastavitve) pa ta avto ni glih moja saljca cwaja, nikol wozu...sm raj na italjanrijh...woohooo ;)

Link to post

haxxorji zihr...pr weekly se je en poljak kar od nikjer pojavil in v eni etapi napram vodilnem pridelal 50 sekund prednosti,kar je v Monte Carlu z Mini-jem na kratki etapi znanstvena fantastika

Link to post

Fak men se je pa čudn zdel, prva in druga etapa sm biu samo tam 7 pa 12 sec odzad pol pa kr naenkrat 50 v naslednjih. Čeprov sm jih počasnej pelau amapk 30 sec max, ker pol zadnjo sm biu spet sam ene 8.

Link to post

Cestitke Darjan87 za dansnji daily...krasno odpeljano...trenutno drzis 5 mesto....respect. Jaz pa gonim kurceve Minije iz 60ih na Master championshipu (katastrofa BTW) in je ta Daily bil cist prevec hiter zame...tako da sva raja midva z Metrojom dvakrat poletela cez ograje kot pa po cesti ;)

Sem mogu takoj pol se v custom it probat isti kombo, pa je blo dost boljs...tole je res nevarno, ko vozis eno grupo dalj casa in preskocis takoj na Daily z neko X makino, brez tapravega feelinga za avto (sploh ce ga nimas v garazi)...kwa pa vem, mogoce samo izgovore iscem za svoj gnil nastop ;)

Link to post
  • 3 weeks later...

pa to ne moreš verjet...par dni nazaj peljem weekly prve 4 etape brez napak v 5 direkt u štango,so šla samo še prva kolesa naprej,avto je ostal na mestu in retired skratka. Resetiram event in pičim jst ponovo z minijem v napad.Prve 4 etape brez napak,5 pa pri isti štangi spet pizdarija le da se tokrat nisem nasadil v štango ampk sem jo ravno toliko zapel da me je obrnilo na bok in sem se skoraj celo ravnino drsal po boku :P No 3 ovinke naprej sem padec koncentracije nagradil še z kratkim izletom v maline in pobral penalty. Ampak zdaj imam vsaj rezultat,tako da bo pač moralo zadoščat [Jaoo]

Link to post

Naslednjič malo pogoljufaj, pa bo, saj ni nič nelegalnega, smo mogoče ne veš, da se da.

Če se ti zgodi, da si pač odletel z ovinka (v weekly in monthly), enostavno stisneš gumb ali tipko za pavzo

in izbereš "Save and exit to menu" ali nekaj podobnega tam piše, ne spomnim se zdaj natančno.

Nato ponovno greš v dirko, na isto progo, ki je pač še nimaš dokončane.

So pač zajebali, ker so pustili to v menuju.

V dnevni dirki te možnosti ni, samo odstop.

Link to post
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...