Skoči na vsebino

Logitech G29/G920


Recommended Posts

  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej pa bo!

Pravkkar domov prinesel G920, mimovrste 199€, yeah. Jutri bo pa bollj kilav dan v službi, ker bom imel podočnjake do kolen.

Sem imel na testu G29, medtem ko je moj Fanatec počival. Omojbog, ni šans da se ga še kdaj dotaknem. Ropotarnca od Logitecha. Prva stvar, ko ga dam iz škatle, je WOW, saj kar lepo izgleda. Namest

Posted Images

Meni je obroč sicer lep,samo glede tipk na volanu,ki so jih prekopirali iz DFGT-ja pa je za Logitech velik minus. Z tem so ogromno prišparali a na ceni za potrošnika pa se to ne bo nič poznalo,saj se mi za ta volan zdi občutno prevelika cena. Morda bi odštel toliko,če bi tudi notranjost izboljšali in montirali kakšne jermene,ne pa ti zobnike.

Link to post
  • 3 weeks later...

Jap, malo DFGT-ja,veliko G27 in nastane G29. Moje mnenje,kdor bi prešaltal iz G27 na G29 je vrgel denar skozi okno. Za moje pojme je naredil Logitech slabo poslovno potezo. Ali se je pri Logitechu menjalo vodstvo,da so si privoščili kaj takšnega?

Link to post

Pedalke baje kar občutno boljše, nič takega kar z modi ne bi mogl rešit že pri g27, gumbi so mi všeč in ta izgled samega volana, seveda pa nič novega v samem hardwaru...je pa dobra stran da g27 menjalnik dela s tem volanom.

Link to post
  • 4 weeks later...

Uf, ja to sem pozabil. Nekako se mi je Logitech malce "zagabil" z to potezo,ki jo je storil z tem volanom. Najprej naredijo volan,ki so ga zmetali skupaj z deli,ki so jim ostali od predhodnikov(G27 in DFGT),na to pa še naredijo finto in prodajajo posebej H menjalnik,pa čeprav je bilo v navadi,da si ga dobil pri prejšnjih različicah (G25,G27) zraven v paketu. Če bi recimo jaz nabavil katero od konzol (PS4,XOne) definitivno ne bi kupil tega G29 ampak ziher katerega od Thrustmaster-jevih volanov,pa čeprav bi odštel več denarja bi dobil nekaj boljšega kot pa je ta "novost" od Logitecha.

http://www.thrustmaster.com/products/categories/racing-wheels-0

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Tukaj so rezultati testa z WheelCheck tool-om. Presodi naj vsak sam kateri je boljši (če) :)

Resolucijo imata oba isto, je pa G29 bolj konsistenten v reportiranju svoje pozicije. Odziv na stopnico pa praktično enak, kar pomeni isti navor, dead zone in isti min. force.

g29 res test.png

g29 step2 test.png

g29 step test.png

Link to post

Kul tale primerjava. Me zanima kaksna je dejansko ta primerjava med G25 in G27, saj sem slisal ze od nekaj ljudi da imajo raje G25 kot G27 ravno zaradi latency, ki je pri G25 manjsi. Koliko je na temu. Poznam cloveka, ki je imel doma oba volana, stestiral oba podolgem in pocez ter obdrzal na koncu G25, ki je imel vec 100 ur vec na grbi kot G27. Nekaj mora bit na tem...torej G29 glede na zgornje ne prinasa popolnoma nic...celo odzira (menjalnik).

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...