Skoči na vsebino

Logitech G29/G920


Recommended Posts

  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej pa bo!

Pravkkar domov prinesel G920, mimovrste 199€, yeah. Jutri bo pa bollj kilav dan v službi, ker bom imel podočnjake do kolen.

Sem imel na testu G29, medtem ko je moj Fanatec počival. Omojbog, ni šans da se ga še kdaj dotaknem. Ropotarnca od Logitecha. Prva stvar, ko ga dam iz škatle, je WOW, saj kar lepo izgleda. Namest

Posted Images

Me zanima res kakšna je notranjost, če bo cena okrog 190 dolarjev. Sicer pa VirtualR spet nekaj omenja PC podporo. 

G29 Driving Force is the definitive sim racing hardware for the latest PlayStation 4, PlayStation 3 and PC titles.

 

Izgled je meni osebno dokaj okej, sicer res ne zgleda ravno hudo dirkaško, mi je pa všeč, da je dosti tipk.

 

Zanima te notranjost? 

 

71WhHZndCvL._SL1500_.jpg

Link to post

Po mojem je ta cena fake http://images.eurogamer.net/2013/articles/1/7/5/6/4/1/6/is-this-the-new-logitech-wheel-for-the-playstation-4-143384031175.jpg/EG11/resize/600x-1/quality/80/format/jpgČe pa ga zares mislijo po takšni ceni prodajati,potem raje odštejem nekaj € več in kupim TH ali pa Fanatec. Ta plastic fantastic res ni vreden tega denarja (moje osebno mnenje).

Link to post

sam res. :|  To je bolj kot ne en hibrid, od vseh ostalih logitekovih volanov (trenutno aktualnih) lastnosti skup djane plus par novih gumbov plus nov prenos vrtljajev plus staro ohišje minus baje bo brez šifterja, pedalke pa boh ve kake če sploh bojo zraven priložene. Kaj naj rečem? Bravo inženirji [opa] . Razen če majo res kaj novega v ognju. Heh, če bo to eksluziva za konzole poj vprašanje kaka bo podpora driverjev za PC. In to zdej, k sem konzolo mal u hibernacijo poslal. [fbi]

Link to post

In cena 400 dolarjev...haha, pa niso resni. In to brez shifterja, ki po izgledu zgleda ko da ima majn za ponudit kot zadjšnji od g27, res ne vem kdo bo kupu tole. Pedalke bojo ubistvu iste, ampak te bojo že imele progressive spring noter isto kot nixim mod. Mašina v volanu prav tako ista kot v g27 le neke drugačne ojačitve al kaj sem prebral za bolj smooth ovinkanje...tole je hec. Napredek od g25 do g27 je bil res velik, tole je pa šala.

Link to post

In cena 400 dolarjev...haha, pa niso resni. In to brez shifterja, ki po izgledu zgleda ko da ima majn za ponudit kot zadjšnji od g27, res ne vem kdo bo kupu tole. Pedalke bojo ubistvu iste, ampak te bojo že imele progressive spring noter isto kot nixim mod. Mašina v volanu prav tako ista kot v g27 le neke drugačne ojačitve al kaj sem prebral za bolj smooth ovinkanje...tole je hec. Napredek od g25 do g27 je bil res velik, tole je pa šala.

A ma je dost razlike med G25 in G27? Mam namen G25 kupit kot drugi volan poleg G27, če ga dobim za primerno ceno. Je v ohišju/delovanju dost razlike?

Link to post

Ko sem probu g25 nazadnje je bla kar očitna razlika, sploh glasnost volana je pri g25 veliko večja ni tistega mehkega filinga, ko obračaš volan ko ni priključen čuješ kako potuje, pri g27 je čisto tiho. Hshifter je glasen in klika ob prestavljanju. To je pa to glede delovanja. Za mene zelo moteči dejavniki

Link to post

Po slikah sodeč v drugi temi (AC) ima pobč še šifter zraven namontiran, sam brez podaljška kokr sta mela g25/g27, zato pa ma zdej volan vso periferijo od gumbov gor nametano. Za moj okus skrajno moteče. Če je seveda vse zapakirano kot komplet  [opa]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...