Skoči na vsebino

Logitech G29/G920


Recommended Posts

  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej pa bo!

Pravkkar domov prinesel G920, mimovrste 199€, yeah. Jutri bo pa bollj kilav dan v službi, ker bom imel podočnjake do kolen.

Sem imel na testu G29, medtem ko je moj Fanatec počival. Omojbog, ni šans da se ga še kdaj dotaknem. Ropotarnca od Logitecha. Prva stvar, ko ga dam iz škatle, je WOW, saj kar lepo izgleda. Namest

Posted Images

Al pa ce za ta denar vzames Fanatec GT3V2 ki ima tudi podporo za PS4/PS3 in PC ali pa Fanatec CSR, ki ima poleg omenjenih se podporo za Xbox360 + ene Elite CSR stopalke pa si na 450€...in to celo zdej ko ima Fanatec napihnjene EU cene. Konec koncev se Thrustmaster  T500RS dobis v Conradu za tak denar 464€ , pa imas SLO garancijo in 30dni moznosti vracila, ce ti kaj ni vsec.

Vsekakor bolje kot pa tole cudo, ki je bolj kot ne nalispano, prepakirano in oklesceno 10 let staro drobovje iz G25 (brez menjalnika), pa se odlocit se bos moral a bos na PS3/PS4 spilal in nic na PC ali pa samo na PC in XOne, glede na to potem izberes G29 ali G920...jezus marija kera fora?!? Logitechu se mal kisa bi jaz reku...

Link to post

Jah to pa ne vem, si ti preprican? Prebral sem zgolj njihov press release...verjetno bi prej vec napisali, kot manj:

 

"Logitech just sent in two press releases introducing the G29 and G920, its two newest racing wheels. The first will be for PS4 and PS3, while the second will support Xbox One and PC."

 

 

Oddly, there's going to be an optional manual gear shift available called, wait for it, the "Driving Force Shifter," but only for the Xbox One's G920 and not the PS4's G29. It also appears that only the G920 will work with a PC; the G29 will be PS4-only. Strange platform limitations aside, the six-speed manual gear stick sounds pretty neat, featuring a solid steel gear shaft, push-down reverse, and more of that hand-stitched leather slathered over the boot and knob cover. Unfortunately, there's no price or release date for the gear stick just yet.

 

http://arstechnica.co.uk/gaming/2015/06/logitech-g29-and-g920-racing-wheels-coming-to-ps4-and-xbox-one/

Link to post
Jah to pa ne vem, si ti preprican? Prebral sem zgolj njihov press release...verjetno bi prej vec napisali, kot manj:   "Logitech just sent in two press releases introducing the G29 and G920, its two newest racing wheels. The first will be for PS4 and PS3, while the second will support Xbox One and PC."     Oddly, there's going to be an optional manual gear shift available called, wait for it, the "Driving Force Shifter," but only for the Xbox One's G920 and not the PS4's G29. It also appears that only the G920 will work with a PC; the G29 will be PS4-only. Strange platform limitations aside, the six-speed manual gear stick sounds pretty neat, featuring a solid steel gear shaft, push-down reverse, and more of that hand-stitched leather slathered over the boot and knob cover. Unfortunately, there's no price or release date for the gear stick just yet.   http://arstechnica.co.uk/gaming/2015/06/logitech-g29-and-g920-racing-wheels-coming-to-ps4-and-xbox-one/
Jao, to sami seb u skledo pljuvajo in si kopljejo jamo :unsure: rajš bi za pc top šit volan nardil, za konzole pa je lohk un g920 al kaj je že Za fanatec se itak ve, da so nezanesljivi volani ranga gt3rs, csr forza al kaj je že, za vil bejse pa tut kokr naletiš na kak šodr. Tko da se zna zgodit, da bo th primat prevzel, po možnosti kake bolj konkurenčne cene pa so zmagal :P
Link to post

@skopusnik: ocitno je bila vecina zavedena glede na njihovo objavo...so dobili od Logitecha sedaj pojasnilo :|

 

Update: Contrary to earlier information provided by Logitech, the company has now confirmed that the G29 will in fact support PC in addition to PS4 and PS3. Ars apologises for the confusion.

 

@tauko: Za Fanatec je samo na tem forumu neka gonja kako so nezanesljivi...Mogoce imam pa samo jaz sreco. Sem kupil 3 leta star Gt3V2, pa ga se sam drgnil 2 leti, pa se vedno dela kot sus je bil pa vecino vozen v rally-u, kjer se je kar mocno opletalo z njim ;) Zdej imam (dobre dva tedna) dve leti star CSW + Universal HUB, pa je stvar tudi brez ene same samcate tezave.

 

Za razliko od Thrutsmasterja FFB430 (takrat je bil to rang volana takoj pod T500), kjer mi je takoj po isteku garancije (1 leto), crknil desni pad (delal dvoklike). Mehanizen na vzvode se sploh popravit ali prilagoditi ni dalo, table clamp se je zlomil ze po par mesecih (najprej razpoke potem odlom je pa isti kot na T500), ko sem pa ze novega dobil iz Francije pa je v sredini nekaj ropotalo in ko sem ga po garanciji odprl je bil notri eden od stirih sraufov s katerim je obroc pritrjen na os, da ne govorim o stopalkah za katere vemo da so gnoj (isto kot na T300/TX), ki so in se vedno navkljub mazanju skripajo (drgne plastika ob plastiko)...tako da imajo vsi svoje probleme in predalckanje in posplosevanje ni ravno produktivno.

Uredil - AliBuggy
Link to post

@tauko: Za Fanatec je samo na tem forumu neka gonja kako so nezanesljivi...Mogoce imam pa samo jaz sreco. Sem kupil 3 leta star Gt3V2, pa ga se sam drgnil 2 leti, pa se vedno dela kot sus je bil pa vecino vozen v rally-u, kjer se je kar mocno opletalo z njim  ;) Zdej imam (dobre dva tedna) dve leti star CSW + Universal HUB, pa je stvar tudi brez ene same samcate tezave.

 

Sem bil in sem še lastnik ta druzga fanatecovega GT3 RS volana in sem dal pošteno kalvarijo čez, ko mi je u prve crknil po menjavi tamalga ventilatorja na FFB motorju, k je biu glasen ko en 30 let star dizl, sem ga poslal nazaj direkt fanatecu, po 14 dneh dobil novega, a mi je po pol leta nepretirane uporabe začel nagajati napajalnik, ven metati 888 erorje, ko sem ga skušal oživeti se je sam grdo pokadilo ven iz prednjega dela prenosa traku...tko da sem vse skup sam zapakiru nazaj prodal stopalke kupu nov volan in gruntam, kaj naj nardim s starim volanom.

 

Pa tudi redno sem spremljal uradni/neuradni fanatecov forum in stvar ni tko nedolžna kot ti govoriš in omenjaš, da se sam na tem forumu zmrdujemo nad to znamko. Kar naj ti play zopet pove kake izkušnje je on imel z njihovimi produkti, ko jih je še zastopal oz distributiral.

 

Lej če pa tebi delujejo BP naj ti samo rečem vsaka ti čast, da nisi naletu na kak šodr

Link to post

Al pa ce za ta denar vzames Fanatec GT3V2 ki ima tudi podporo za PS4/PS3 in PC ali pa Fanatec CSR, ki ima poleg omenjenih se podporo za Xbox360 + ene Elite CSR stopalke pa si na 450€...in to celo zdej ko ima Fanatec napihnjene EU cene. Konec koncev se Thrustmaster  T500RS dobis v Conradu za tak denar 464€ , pa imas SLO garancijo in 30dni moznosti vracila, ce ti kaj ni vsec.

Vsekakor bolje kot pa tole cudo, ki je bolj kot ne nalispano, prepakirano in oklesceno 10 let staro drobovje iz G25 (brez menjalnika), pa se odlocit se bos moral a bos na PS3/PS4 spilal in nic na PC ali pa samo na PC in XOne, glede na to potem izberes G29 ali G920...jezus marija kera fora?!? Logitechu se mal kisa bi jaz reku...

 

 

ah dej no, 30dni pomeni vračilo, le imaš apket nov zapakiran, ne pa da ga boš 29dni igral na polno pa vrnil, dejte mal svoje pravila, strankine pravila malo bolj prebrati, le moje mnenje!

 

Pol bi imel jaz vsakih 5 dni, 10metrov dolg nov tv, mal gleal, vrnu vzel drugega...nre gre tko..žal!

Link to post
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...