Skoči na vsebino

DiRT Rally video in slike


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 months later...

@baty pa se da na OR delat konkurencne case glede na plain monitor?

Mam zdej spodi tole pa se hecam z AC (DR se nisem sprobal, da si ne bom kaksen konfig zjebal...ja pussy sem) pa sem na IR slabsi kot na monitorju. Nekaj drugega je pa seveda obcutek med voznjo. v AC so piste dobile se eno dimenzijo.

Link to post
On 16. 12. 2016 at 19:14, AliBuggy je napisal:

@baty pa se da na OR delat konkurencne case glede na plain monitor?

Mam zdej spodi tole pa se hecam z AC (DR se nisem sprobal, da si ne bom kaksen konfig zjebal...ja pussy sem) pa sem na IR slabsi kot na monitorju. Nekaj drugega je pa seveda obcutek med voznjo. v AC so piste dobile se eno dimenzijo.

Hja..Da se,Jst sem že prej vozil na projektorju,tako da sm bil navajen big screena,pa malč slapčk "vidljivost".Navadit se moraš.Pa tud sem določene settinge dal na nulo al pa minimum, samo da lahko vozim gladko in dovolj čisto s tistim pixlom per dispay na 2.0.....v virtualnem svetu,dokler se ne vidi tako čisto kot na monitorju, tud bonbončki (ultra settingi) ,ne pridejo do izraza.

 

Kdaj pa kdaj uporabljam tud to finto da oči in mozgane prilagodim na slabš resolucijo...al si pogledam eno epizodo  simpsonovih na 240p :D,al pa dam najprej ta pixel na 0.5,pa nardim par krogov.........nato pa dam spet na 2.0 in olalalala grafika za popizdit dobra:shock::D:lol:

VR.......SI DEJANSKO TAM:shock:.....................malčk omejen

 

 

Uredil - baty
Link to post

tnx @baty

 

A pri DR tudi v Oculus debugu nastimas na 2.0 preden prizges Oculus home. V AC naj bi se dalo to v configu nastela in sem dal 2.0 pa skoraj nisem opazil razlike...bolj sem opazil ko sem dal iz 180p na 1440p.

ma nima veze smo ze offtopic.

 

back to DR: razmisljam da bi svojih 7M ingame casha, ki sem jih preko dailyjev nagrindal, pred koncem leta porabil za komplet garazo. Koliko imate ze vi avtov, ker jaz imam po vecini samo po enega iz klase, razen tistih nizkih letnikov, ki stanejo drobiz?

 

Link to post

  Jst prvo prižgem oculus home ,nato oculus debug,nato oculus očala..tako sem se navadil in deluje.

PRI AC STA DVE FORI.Če imaš pp obkljukan ,se ti veča resolucija ali  niža v očalah.ko spreminjaš resolucijo v igri.Jst mam to na off,tako da takrat deluje debug mode,pa tud mi nikoli ne deluje gladko s ppfiltrom.

 

JA DIRT MAM NA 2.0.....Terain dam na off.ta mi največ požre fps-je...tud vsinc mam  na off,pa anti aliasing tud...nekam zamegli vse skupaj,ne deluje pravilno  v 3d pogledu,pa................eh maš prav ,bi bilo za podebatirat v oculus temi hehe

 

 

Link to post
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...