Skoči na vsebino

DiRT Rally - Splošna debata


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 647
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...a ves un feeling, ko ga picis in vse klapa, potem pa sredi velikega skoka na Finskem ugotovis, da te prevec ven nese...ti pa nimas vec kej narest Po skoku direk v maline, ki so ze olesenele .

Vztrajam :) Po 3 odfuranih prvenstvih v carrer mode mi gre vedno boljše, zdej že skoraj zares dirkam...:) Sem že poskusil tud ene par daily eventov (sprva precej neuspešno, saj sem šel brez

Nekaj sm brskal po netu glede Dirt rallya in našel info, da so vse proge tudi resnične Glede na današnjo tehnologijo in dostopnost podatkov (lidar posnetki terena) je to sicer logično in neprimer

Posted Images

Kolikor sem gledal ne. Vsaj v nastavitvah ni to razvidno,saj ponujajo automatic, semi automatic, H menjalnik,Sekvenca in nato na koncu H menjalnik z sklopko. Razen,če sem jaz kaj spregledal,ampak to po mojem manjka,kajti sem ravno kar gledal v meniju in ni opcije sekvenca + sklopka.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Danasnji Daily mi je pa dal vetra :D...trenutno skoraj polovica na lestvici 1200 odelezenih na eventu je DNF...jaz bi bil pa tudi za misji k**ac med njimi. Benti trake in krizisca, kjer prehitro zapeljem not in potem dead end. Nekje zadnja tretjina proge, ko letis cez tisto polje v drift mode-u je kar posajena s temi fintam...vsec po svoje, da lahko bemtim ko sto mater :twisted:

 

Je pa en slovenec Domc zelo dobro odpeljal..respect, ce je kje tukaj na forumu.

Link to post

 

Je pa en slovenec Domc zelo dobro odpeljal..respect, ce je kje tukaj na forumu.

 

Hvala, sem zadnja dva eventa kr po pameti in brez napak opeljal (se pozna na času :) ). Upam da te evente nardijo v stilu češkega plugina za RBR, potem bo res top špila!

Uredil - Gantar
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...