Skoči na vsebino

DiRT Rally - Splošna debata


B_U_R_I

Recommended Posts

meni pa ze od vceraj zvecer ne odpre https://www.dirtgame.com/

 

500 - Internal server error. There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

 

 

seveda odpiram v IE ter Operi, ker v FF ze od starta ni delalo...se kdo s tezavami?

Lahko da je to razlog tudi za nedelujoc event?

 

Me pa se nekaj zanima...Morda kdo ve ce se da menjati perke med mehanikom in sefom?

Sem se zajebal in dal nepravilnega sefu, ker mehankarja bom kmalu odpustil ima pa tisti perk, ki mi prav pride :)

Je kdo probal in ce ali je ta menjava povezana spet z dodatnim denarjem...ker 20K pa spet ne bom dal za menjavo

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 647
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...a ves un feeling, ko ga picis in vse klapa, potem pa sredi velikega skoka na Finskem ugotovis, da te prevec ven nese...ti pa nimas vec kej narest Po skoku direk v maline, ki so ze olesenele .

Vztrajam :) Po 3 odfuranih prvenstvih v carrer mode mi gre vedno boljše, zdej že skoraj zares dirkam...:) Sem že poskusil tud ene par daily eventov (sprva precej neuspešno, saj sem šel brez

Nekaj sm brskal po netu glede Dirt rallya in našel info, da so vse proge tudi resnične Glede na današnjo tehnologijo in dostopnost podatkov (lidar posnetki terena) je to sicer logično in neprimer

Posted Images

strange...sem sedaj v sluzbi probal tudi s Chromom pa isti drek kot doma :(

 

Server Error
500 - Internal server error.There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.
Link to post

Ko vozis championship se ti odklepajo doloceni upgradi za tvoj team oz za Crew Chiefa  (moj bo kmalu LVL 5). S tem se hitreje popravlja avtomobile med stage-i vsak mehanik/inziner pa ima svoje karakteristike. Kasneje se ti odklenejo se perki, kjer lahko dolocis kje se bo kdo specializiral.

Jaz sem izbral Italianske avtomobile ter RWD upgrade +5% ker imam do sedaj ze tri Lancie (Fulvia, Stratoska, S4).

Sicer ne vem koliko je to zaenkrat dejansko koristno, verjetno bodo do izraza prisli kasneje in pri mesecnih eventih, so pa dragi tako perki kot tudi podaljsevanje pogodbe mehanikov, ki trajajo nekako 32 stage-ov. Zdej pa bi rad zamenjal perke med mehanikom in sefom pa ne vem kako, da ne bom spusil prevec denarja.

 

Urejas pa te stvari  v team managementu:

 

http://blog.codemasters.com/dirt/04/dirt-rally-team-management-2/

Link to post

ekola...dirtgame.com mi je cuezno zacel delati, ceprav je enkrat vmes bilo namesto 500 errorja na istem naslovu kar Codemasterjev main page redirect :S

 

Ker je starejsi sine v soli v naravi, sem si izjemoma vzel malo vec casa in odpeljal Slo-tech ligo, ker bo pac pred vikendom, ko bo vec casa konec. Sicer so bile kaksne sikane odpeljane kot buh_se_usmil (sem celo mislu, da mi bo motor crknu :)) pa kaksna stanga je bila prevec na poti, ampak nic drasticnega, da nebi mogel koncati....za razliko od daily eventa, kjer mi je v drugem ovinku po startu pocila sprednja desna guma ..grrr. Ker pa ni v moji navadi odnehati sem se celih 8 minut naprej vozil z invalidnim avtom in poslusal drgnjenje feltne po cesti [buzara]

 

Upam da dobim kaksno nagrado za longest "track driven without a tyre" :twisted: ...kwa pa vem mogoce je bilo pa to to, ker sem dobil prvo Steam trading kartico od Dirt Rally-ja.

 

Dost j bilo za danes...je pa tole odpeljat ko prides iz sihta in vozis v koloni prava milina, da sprostis ventilcek :shock:

Link to post

 

Napisano Danes, 19:49

A se da stage še enkrat odpeljat, ko si čas že enkrat uploadal? Prvi stage sem odpeljaj danes ob dveh ponoči na tipkovnico :D

 

...pomoje je vazno kako je postavljen server, nisem bil pozoren a je kaksen reset,sem sel kar v eno kar bo bo. Sem pa opazil da pred dirko ni bilo setupov...so bili pa vmes. Ko smo ze pri tem...a iz tega naslova custom lig se dobi tudi kaksen cekin?

A nam lahko prosim tisti, ki je postavil ligo malo razlozi kaj je vse na voljo pri nastavitvah eventa. Razmisljam da bi naredil enega za nas Dirt 3 petkove dirkace. Sicer je to cisto nekaj drugega in pivo kot je teklo med D3 tukaj ne bo prislo v postev  :twisted:  TNX

Link to post

Za nazaj nemorete resetirati izbrane stage, lahko samo ponovno vse odpeljete. Servis je pred stage 2 in 4, za setup pred rallyem bi najbrž mogel omogočit servis pred stage 1.

Je še treba poklikat in potestirat različne nastavitve eventa ... ni nobene časovnice za lažji pregled ...

Uredil - Gantar
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...