Skoči na vsebino

Prihajajoča prvenstva na slo-racing.com


B_U_R_I

Recommended Posts

Js ne bom preveč pametoval, ker nimam kaj pametnega predlagat. Prvenstva bom/bi težko vozil, ker delam na tri-izmenskem ciklusu, razen, če bi bile dirke ob vikendih. Pa še ti GT3/GT2 avtomobili so mi dolgočasni.. mah to sploh niso avti.., čeprav vseeno uživam, ko dirkam [ok]  Alfa GTA je res špica, sem skoraj 100%, da bi bla top zaje*ancija [owje]  Za začetnike je majka avto. Pa RUF!! Če to ni avto za dirkat?? Turbo na 100%, pa Sveto Pismo, Koran in UstavoRS na sovoznikov sedež [Jel2]  Si vsaj mal zmatran, ko se neha  :twisted: Šalo na stran..

Osebno se bom udeleželil vsega, kar boste pripravili, če bo le možno. Več, kot to skoraj ne morem/znam. No, doniram lahko, to pa ja  8) Pa dejte se mal zrelaksirat, enim ego tolče na polno. Scena je premajhna, da bi se šli politiko izločanja. Sem v MP gamingu od CS 1.5 naprej in vem kako in zakaj so propadali res hudi portali in z njimi komplet scene. Simracing sem spremljal bolj občasno, malo sem s kontrolerjem vozil Historic GT od HistoriX-a (zdej si bom kupil original rFactor, ko je na Steamu :D ), potem je nepričakovano prišel volan (želja že od nekdaj) in Assetto Corsa. Nekako dojemam simracing sceno, kot neko prijazno, odprto, zabavno druščino. Ne me razočarat modeli, glih zdej, ko sm not padu  [fbi]

Link to post
  • Odgovori 389
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fural bomo, kar nam boste naštimali, jamral bomo pa v vsakem primeru.

Lahko povem par informacij, da se bo lažje potestiralo... Kdor se bo odločil za hitrejšo klaso naj testira: -Porsche 911 RSR 2017 (BOP kg in restrictor) -Chevrolet Corvette C7R (BOP kg in rest

Kakor sedaj zgleda, bo glavno prvenstvo z ENAKIMI avtomobili, dirke pa bodo spominjale na dobre stare čase WTCCja na slo-racing. Se strinjam tudi s FIXED setupom. Na tega se bo lahko prijavilo 24 dirk

Posted Images

mancSLO prepričaj se prvo preden pišeš.."jih bomo od zadaj" ni bil moj komentar ker sem na server prišel 10 minut pred začetkom. Mogoče si zamenjal ko sem glavaču napisu če boma štartala od zadaj. Ta stavek definitivno ni moj.

"Zaupam petim na forumu" je pa pač res, ampak ne zato ker ne bi znal vozit, ampak s 5 ljudmi imam ponavadi boje. Torej Glavač, Murn, Kurent, Eržen, Terga..Bonči ne zaupam ker je njegova internetna linija tako zj***. Z ostalim se pa tako ali tako ne borim, tako da ne vem zakaj si užaljen zaradi takšnih izjav. In če si pogledal replay zaradi nesreče v prvem krogu ne zaupam večini, ker ko nimaš aplikacije pozabiš gledat naokoli. Potem pa se zgodi zavijanje v desno sredi ravnine.

 

Jaz sem bolj za to da se naredi malo več fun dirk. Ena na teden, ob četrtkih je ponavadi največ ljudi ki imajo čas zvečer. Tako da iz moje strani postavljanja serverja po moji volji bo to to. Če se pa rabi za prvenstvo server pa tudi priskočim, tako kot do zdaj. 

Je pa vseeno bilo do zdej bol zabavno vozit ko smo mel vsi enake avte, da se setupi posherajo na forumu pred dirko, da mamo iste pogoje in da pride do dobrih bojev. Čeprav tudi dirke s hondami in golfi zmodanimi so bile odlične.

Link to post

PROSIM, ČE ZAKLJUČITE Z DEBATO O APLIKACIJAH, PRETEKLIH DIRKAH IN MEDSEBOJNIM PREPUCAVANJEM.

 

zamex, Tomaž je sicer že napisal, da bo probal imeti 24/7 server, če pa bomo kdaj vseeno rabili pa vemo na koga se obrniti :) Med prvenstvenimi dirkami bo seveda organizirana tudi kakšna trening dirka (z temi avti in naslednjo progo).

 

Sedaj pa prosim za konkretne predloge, sicer bo res potrebno zakleniti temo in boste predloge pošiljali preko ZS. Zaenkrat na treh straneh ni kaj dosti novih idej.

Link to post

Zadevo glede dirk je res težko še kaj izboljšat, predlogi so bolj ko ne lahko samo za avte in proge. Toplo vodo je težko odkrivat, razen s tem da se naredi učne ure za tiste ki hočejo pomoč pri linijah. :D Za ostale stvari pa je res težko kaj novega.

Link to post

Jaz sem predloge dal nekaj postov nazaj.

Zamex, sori. Mal me je zmotila tista rumena zastava, ki je v bistvu en rumen zmazek v zgornjem levem delu zaslona. Pa sem prašal, kaj je to?

Link to post

Fantje, pišite predloge koliko želite, svoboda govora še vedno velja, predlogi so zaželjeni.

Ne se pa spuščat v neke appe. Jaz imam tudi osebno mnenje o novem penalty systemu in je na istem nivoju kot moje mnenje o Bieberju (če so ta teden kaj popravljali, potem nisem nič napisal :P). PLP je svoje delo opravljal odlično. Ampak debata ni o temu, osredotočite se raje na avte, proge, dolžino dirk, 1 ali 2 dirki, reverse grid, kako bi potekale quali, grip na začetku dirke, poškodbe, itd itd itd.

 

Organizatorji foruma znajo narediti prvenstvo, imajo dosti izkušenj, o tem ni treba dvommti. Ta tema je odprta, da se pravila prvenstva približa čim več voznikom, da nas bo čim več hotelo vozit. Zajebavanje z reverse gridom na drugi dirki bo nočna mora za admine, ampak če bi več kot polovica hotela to imeti, se bo pač naredilo. To je samo primer, da ne boste zdaj navalili.

Gre se samo zato, da bo zadovoljnih čim več ljudi.   :)

 

Naredili bomo seznam predlogov in jih predebatirali preden bo karkoli objavljeno, nato pa se lahko lotimo bolj konkretne debate in kreganja.

 

p.s. Na koncu vsakega pravilnika piše, da ima organizator zadnjo besedo. To je treba upoštevati. Pa ne zato, da se kaže premoč nad drugimi, ampak da se ohrani red v hiši. GT3 prvenstvo je lep dokaz kako so se organizatorji trudili upoštevati mnenja in predloge sredi prvenstva, nezadovoljstvo pa je bilo isto ali večje. Bistvenih nastavitev prvenstva pa 2 dirki pred koncem tudi ne moreš spreminjati :)

Link to post

Da še jaz malce dodam na to temo,ker bi tudi sam rad dirkal v kakšnem prihajajočem prvenstvu. Na zadnjem nisem sodeloval oz,kot sem že dejal mi nedeljska pozna ura ne znese,ker zgodaj vstajam. Nikakor se ne strinjam,da se predlogi za morebitno prihajajoče prvenstvo pošiljajo na ZS določenim osebam,kajti to mora biti javna razprava. Če ne,je bolje,da se naredi anketa. 

No,moj predlog je,da se dirka začne ob 19 h,še bolje pa prej. Torej trening,ki ni predolg (cca 30 min(ker je brezveze,da je 90 min,ker mora vsak za sebe trenirati in prideš že pripravljen na Q in R)  in Q ki je podobno dolg in na to dirka. Da bi bile dirke še bolj pozno kot je bilo to do sedaj nočem niti pomisliti. Sam sem tudi za to,da se pobira štartnina. Za kaj? Vse stane,to je eden največji razlog. Drugi razlog je resnost,saj če si nekaj plačal se boš potem tega tudi udeležil. Ni govora o nekih velikih zneskih. recimo 2-3€ za posamezno dirko,kar mislim,da lahko tudi študent nakaže. Nagradni sklad dirke. Ja,to najbolj pritegne vsakega in zaradi tega se vsak bori,da bo zasedel najbojši čas oz. mesto na dirki.

Pa še predlog glede prog: Sedaj ne vem kako je kaj z gorsko hitrostnimi preizkušnjami in 20 ali več tekmovalcev na serverju,ker še tega nisem probal online. Ampak bilo bi fino odpeljati kakšno krajše prvenstvo v tej seriji. Avti bi bili mixed po serijah. Prog je že kar nekaj in tudi,če bi bile samo 4 bi bilo super izpeljati kaj v tem stilu. Kdo pa je rekel,da se moramo vedno poditi po Nuru,Monzi in ostalih klasičnih dirkališčih. Zakaj se ne bi podili po Transfagarasan-u, Glava-zete, trento-bondone, Mišeluk (sicer ni gorska,ampal je kar zanimiva), Petersberg hill climb. 

Pa še vprašanje: Ali je AC primerna za takšno veliko prvenstvo kot je bilo to GT3? Moje mnenje je ne,ker še marsikaj manjka oz.bi moralo biti izboljšano. Torej še en predlog,dokler ni AC 100% porihtana furamo fun dirke. Manj dela,stresa za organizatorja,imamo se fajn,druženje brez nekih hudih obveznosti in skrbi. Če prideš si not,če te ni te pač ni :D 

Link to post

Predlogi se bodo pošiljali na ZS, če se ne mislijo določeni obnašati kot je bilo naprošeno - tema je prvenstvo, ne pa aplikacije, zadnje dirke in osebno prepucavanje. Če se tega ne morejo držat, bo nastopil ZS.

Javna razprava - vidiš, da vsak vleče v svojo stran. Potem lahko odprem 17 anket, pa se bo v vsaki glasovalo? Ne gre. V organizaciji smo trije, bomo presodili kaj je najboljše za vse. 
Prvenstvo bo potekalo čez poletje, zatorej je začetek dirke ob 19h sigurno prezgoden (trening bi se torej začel že najmanj ob 18h). To pomeni, da bi še končali z dirkami podnevi. Kdaj si to nazadnje naredil?  :twisted:

Prvenstvo bo zaenkrat brezplačno. Jaz se strinjam, meni ne bi bilo problem dati 2€ za dirko, ampak večina se bo napotila drugam - žal.

GHD - po eni strani bi bilo zanimivo, po drugi strani pa je največji čar dirk - MEDSEBOJNI BOJI. In teh na GHD ni! 

 

Organizator si je že nakopal delo, in smo odločeni da ga tudi končamo :)

 

Motivacijo pa bomo držali zelo visoko, saj smo za prvenstvo že zagotovili največji nagradni sklad v zgodovini slo-racinga. 

Link to post
  • B_U_R_I pinned in featured this tema
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...