Skoči na vsebino

Prihajajoča prvenstva na slo-racing.com


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 389
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fural bomo, kar nam boste naštimali, jamral bomo pa v vsakem primeru.

Lahko povem par informacij, da se bo lažje potestiralo... Kdor se bo odločil za hitrejšo klaso naj testira: -Porsche 911 RSR 2017 (BOP kg in restrictor) -Chevrolet Corvette C7R (BOP kg in rest

Kakor sedaj zgleda, bo glavno prvenstvo z ENAKIMI avtomobili, dirke pa bodo spominjale na dobre stare čase WTCCja na slo-racing. Se strinjam tudi s FIXED setupom. Na tega se bo lahko prijavilo 24 dirk

Posted Images

Lahko povem par informacij, da se bo lažje potestiralo...

Kdor se bo odločil za hitrejšo klaso naj testira:

-Porsche 911 RSR 2017 (BOP kg in restrictor)
-Chevrolet Corvette C7R (BOP kg in restrictor)
-Ferrari 458 GT2
-BMW M3 GT2 

KG in % BOP pa zveste kasneje, je pa tako da so avtomobili izenačeni kolikor se da...

Kdor se bo odločil za počasnejšo klaso pa naj potrenira Ginetto GT4 (NE supercup)


Pa še par dodatnih info: 
-Imeli bomo 18-20 prijav, razdeljenih med obe klase (pridruzili se bomo 20+ članom core-racinga) Skupno torej na stezi pričakujemo 35-45 avtomobilov.
-V ekipi bosta vrjetno po 2 dirkača, saj je tako lahko več ekip (ločeno posamezno in ekipno točkovanje samo za slo-racing)
-Avtomobile lahko pobarvate (ampak lepo :P ), ali s kje poberete skine ki so vam všeč
-Vozilo se bo 6 vikendov, večinoma vse dokaj znane steze, saj imajo največ prostih mest. Obiskali bomo Anglijo, ZDA, Belgijo, Portugalsko in 2x Španijo.  


Začetek prvenstva bo čez 2 meseca in par dni... Tako da časa za teste je dovolj.

Link to post
  • 5 weeks later...

Fantje, ali bo poleg trenutno zelo aktualnega Slo racing - Core multiclass prvenstva tudi se kaksna druga dirka (Assetto Corsa)? Meni se to trenutno prvenstvo sicer zelo dopade, vendar mi terminsko na zalost ne odgovarja.

Sprasuje zato da vem, ali naj se usmerim bolj na RD/SRS/itd.... ker z vami mi je bilo zelo lustno tekmovati.

PS: ce povem se moje mnenje: za casovno omejene, kot sem sam, je najboljsa varianta fixed setup race.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...