Skoči na vsebino

Prihajajoča prvenstva na slo-racing.com


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 389
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fural bomo, kar nam boste naštimali, jamral bomo pa v vsakem primeru.

Lahko povem par informacij, da se bo lažje potestiralo... Kdor se bo odločil za hitrejšo klaso naj testira: -Porsche 911 RSR 2017 (BOP kg in restrictor) -Chevrolet Corvette C7R (BOP kg in rest

Kakor sedaj zgleda, bo glavno prvenstvo z ENAKIMI avtomobili, dirke pa bodo spominjale na dobre stare čase WTCCja na slo-racing. Se strinjam tudi s FIXED setupom. Na tega se bo lahko prijavilo 24 dirk

Posted Images

Sprint, Endurance Short in Endurance Long formati dirk.

Sprint: 

  • Q
  • QR 35 min
  • MR 35 min

Enduro Short:

  • Q
  • R 72 min (1,2h)

Enduro Long:

  • Q
  • R 144min (2,4h)

Točkovanje:

Sprint: 1 točka za pole position. 8-6-4-3-2-1 za QR, 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1 za MR.
Enduro Short: 1 točka za pole positin. 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1 za R.
Enduro Long: 1 točka za pole position. 33-24-19-15-12-9-6-4-2-1 za R.

Točke samo za prevoženih 75% razdalje dirke. Na vseh dirkah obvezen postanek.

Predlog dirkališč:

  1. Mugello (S)
  2. Monza (ES)
  3. Brands Hatch (S)
  4. Silverstone (ES)
  5. Paul Ricard (EL)
  6. Nürburgring Short (S)
  7. Spa Francorchamps (EL)
  8. Red Bull Ring (S)
  9. Nürburgring Nordschleife (EL)
  10. Barcelona (S)
  11. Imola (ES)

 

 

Še en predlog. Kako se vam ta zdi? V bistvu je precej kopija Blancpain GT serije. Oni namesto 8. Red Bull Ring (S) vozijo na Hungaroringu pa na koncu sem dodal še 11. Imola, da je enako število ES in EL eventov. Točkovanje je kopija Blancpain točkovanja.

Link to post

To so predlogi, ki sem jih naredil zelo po Blancpain seriji. Namesto Misano sem dal Mugello. Namesto Hungaroring je Red Bull Ring. Pa na koncu je še Imola.

Meni recimo Paul Ricard zelo smrdi s tistimi pobarvanimi asfaltiranimi izletnimi conami.

Malo bom moral tole razporediti po koledarju, da vidim kako dolgo bo to potem trajalo. Glede na to lahko potem še kakšen vikend dodamo ali pa kakšno dirko odstranimo, če se bo izkazalo, da jih je preveč.

Sedaj imate čas, tako da s predlogi in željami na dan. Ne obljubim, da bom vse upošteval, ker včasih je kakšna čisto mimo. Če bo pa dobro argumentirano in se bo še kdo s tem strinjal pa ni vrag, da česa ne damo notri, tudi če meni ne bo najbolj všeč ...

Link to post
  • 3 weeks later...

Ferrari 488 GT3 -ja ali ne?

Avto je zaenkrat videti kar hitrejši od ostalih. Nekako mi ne diši, da bi, namesto GT3 prvenstva, vozili Ferrari 488 GT3 prvenstvo :) Avto ima že v10 Tyre Model, ki se obnaša dosti drugače od starega modela. Simulira tudi že temperaturo zavor.

Zakaj ja? Ker je dirkalnik, ki izgleda brutalno in bi popestril celoten grid. Ker je Ferrari :D 
Zakaj ne? Ker v marsikaterem pogledu ni enakovreden ostalim GT3 dirkalnikom. Ker potrebuješ #RedPack

Kaj pa vi menite?

Link to post

I stand corrected. Ima res v7. Kolikor sem ga jaz vozil in primerjal z ostalimi GT3, je veliko dalj časa trajalo, da so se gume ohladile npr. če si imel spin. Bo treba še enkrat sprobat, ker to mislim, da nima veze s simulacijo temperature zavor, ki naj bi jo ta upošteval, ostali GT3 pa ne. Sicer ne vem, če se temperatura zavor prenaša tudi na gume ali simulirajo samo kakšen fading s tem ... Kdo ve?

EDIT: Hotel sem narediti primerjavo časov na RSR pa nekateri dirkalniki na nekaterih progah sploh še nimajo postavljenega časa. Leaderboard so resetirali z zadnjim updatom,...

Link to post

zaenkrat se simulira samo mrzle žlajfe in mogoče malo fejda... itak bo čez 14 dni updejt, tko da bo tisto bolj merodajno kako GT3-ji stojijo :) (pa stare GT3 (sls, 12c, itd) vržte vn, ker bo BOP najbrž lažij :))

Link to post
Pred 20 urami , Matjaž Murn je napisal:

EDIT: Hotel sem narediti primerjavo časov na RSR pa nekateri dirkalniki na nekaterih progah sploh še nimajo postavljenega časa. Leaderboard so resetirali z zadnjim updatom,...

Je baty prilimal rekorde v hotlap temi (večine avtov):

Quote

 Sem malo pokukal na hotlap rsr stran[fbi].En tip je tud probal vse avte in kar raztural.....vsi verzija 1.63

Lamborghini Huracan GT3 ...2.15.8

Nissan GT-R GT3.... ............2.15.3

Mercedes-Benz AMG GT3.....2.14.9

McLaren 650S GT3 .............2.14.9

BMW Z4 GT3.................... ...2.15.2

Audi R8 LMS Ultra ...............2.15.4

 

Link to post

Ja, sem videl. Samo to je bila še prejšnja verzija, z novo imajo GT3 dirkalniki nov tyre model. Pa ne vem, če je primerljiv s starim. Poleg tega pa ne vem, če so še kaj BoP prilagajali (ne piše sicer nikjer, da bi...). To je Spa. Vprašanje kako je na drugih dirkališčih, kjer so drugačne karakteristike.

Link to post
  • B_U_R_I unfeatured this tema
  • 3 months later...

a sm to prov vidu seznam prog na kocu videa Janko? Hockenheim, Melbourne, Virginia, Road America, Laguna Seca? razen Hockenheima, se mi zdi izbor prva liga [ok]

still.. no Bathurst, no party :lol:

avto bo ok, bolš k skala u glavo. sam bi sicer izbral  MB 190E. ja ja, sej vem.. :)

Link to post

Ja, MB190e smo ze vozili, bi se pa tut jaz tja vrnu. :D

Bathurst je nadomestna, če Kunos ne bo Lagune do takrat naredil.

Hotu pa sem eno evropsko, ki je še nismo fural, ma pa Hock tut dobre ovinke za te avte tam na sredini steze... zna bit kr zabavno. :P 

Več informacij pa že danes. ;)

Uredil - PEK
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...