Skoči na vsebino

Slušalke za PC/PS3


tauko

Recommended Posts

Ker zaradi malega otroka v večernih urah glih ne morem met zvočnike nažgane, zadnje čase gledam in se odločam za nakup gaming slušalk. Ker pa je tega kar velik na izbiro, sem kar v dvomih kaj kupiti v rangu 60-100 €. Iščem pa slušalke kompatibilne tako za PC kot za PS3, v prihodnosti mogoče tut za PS4. Za predloge in mnenja se priporočam :rolleyes:

Link to post

Jaz sem nabavil v BigBangu Triton AX 180,ki so za PS3,Xbox,Nintendo Wii in PC. Cena 80€ http://www.bigbang.si/igralni-dodatki/tritton-ax-180-rdece-ps3-x360-pc-550174

Slušalke so fantastične,saj lepo zadušijo zvok iz okolice in tudi basi so super. Zraven imaš še kontroler na kablu,kjer si lahko štelaš jakost zvoka in preklapljaš med PC-Xbox,...mikrofon pa če ga ne rabiš ga lahko odstraniš. Priporočam nakup,ker so zares funkcionalne,sploh,če imaš poleg računalnika še konzole.

Link to post

Imam dvoje prvi in nov model, oboje so meni res top top slušalke

 

Klik

 

Res odličen zvok, odličen mikrofon, odlične za streljačine, enako za gledanje filmov itd, meni osebno so res odlične!

 

Delajo pa na ps3-ps4 in pc..

Link to post

Odloči se sam,jaz vem,da brezžičnih ne kupim več. Vse dobre slušalke imajo kabel in to z namenom. Je moteč ne rečem. Jaz sem za TV kupil Sony brezžične slušalke,ki so super,ampak me moti,da non-stop nekaj po tihem piska,kar mene osebno zelo moti,ker sem audiofil :D Pa tudi,ko se mi baterije spraznijo zna biti divje po stanovanju. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...