Skoči na vsebino

WEC


daks

Recommended Posts

  • Odgovori 45
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zanimiv volan z zanimivimi funkcijami  

Mislim, da smo priča zlati dobi WEC-ja. Tole je neverjetno... vsako dirko bitka, kakršne f1 ni vidla 20 let  

Ta vikend se začne nova sezona WEC s 6h Silverstona. tukaj je casovnica, tv kanali kjer boste dirko lahko spremljali v zivo ter lista prijavljenih: http://www.fiawec.com/races/6-hours-of-silverst

Gledano po onboardu hotlapa Buttna iz leta 2012 ima na tem delu, kjer je Webber priletel v zid, švoh 280km/h. Njega je pa prej že zasukalo (oz. je zadel s Ferrarijem), tako da je brzina še padla. Jaz rečem da se z več kot 200km/h ni zaletel v steno :)

Link to post

Ma kakih 300+, a F1 2 leti nazaj je imela top speed okrog 310 na koncu ravnine.

 

Ma pusti 24 ur,saj vidiš,da vedno pretiravajo. To je eden napisal,ko sploh ni gledal dirke in dirkališča sploh ne pozna,še manj pa motošport. Sem gledal dirko,vmes malo zaspal in nato odprem oči in vidim kako deli letijo po zraku in sem že mislil "evo,spet ena smrtna žrtev"!? Ampak hvala bogu,da se je vse končalo super in brez večjih poškodb. Škoda,ker je še zraven potegnil Ferrarija. Jaz mislim,da ga je v tem ovinku imel že enih 260km/h,ker ti bolidi so zares hitri. Ko je kazalo pogled iz kabine Ferrarija se lepo vidi,kako hitro švigne mimo dirkalnik LMP1 Audi. Z tem,da je že Ferrari imel krepko čez 200 Km/h ;)

Link to post

Največja hitrost, ki jo dosežejo LMP1 na Interlagosu je ~290km/h (na koncu ravnine), tako da se bom kar strinjal z skopusnikom. Tam okoli 200 ali še manj, ker je že prej udaril v levo stran.

Link to post
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...