Skoči na vsebino

Katere komponente izbrati za novi PC?


Adri

Recommended Posts

Jp, za pod 1000 eur ne dobiš boljšega sistema
Če se ti ne mudi, počakaj na januar pa nabavi 7600K.

je reku alkoro

Fx 8320

Radeon rx 480
 
corsair vengence lpx 2x8 giga
 2 tera disk glig na kerga se ti dvigne falus
256gigy samsung 850 evo
no pa zračunaj hau mač pride tole  goni vse do sedaj nam poznahne špile,naprej jih bo še bl  

 

Link to post
  • 2 months later...
  • Odgovori 129
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Glej,uporabnik je prosil za pomoč. In ti nisi v pomoč. pa tudi uporabnik zamex ne! Pri nakupu strojne opreme se vedno vname debata kaj,zakaj,koliko,...Vidva pa sta se samo osmešila z svojima izjavama

Za ceno ene FFP licence, dobiš 5 OEM licenc, tako da tukaj ni računice Razlika med SLI in CF je zelo velika. Nvidia ima to veliko bolj poštimano. Sem šel iz CF direktno na SLI in nimam nobenih

Če misliš navijati procesor, potem ti neka zelo pocen plata ne pride v upoštev. Pa če kdaj misliš dodajati kake NVMe diske, m.2 ipd boš isto imel probleme. Res je da včasih ni veliko denarja, zato mis

Posted Images

Kaj čem si nabavit da mi vsaj asseta lepo dela in z vami odpeljem kako dirkico, se pravi  običajni namizni računalnik, da mi lepo dela asseta,  kak namig?? Finoo hvala!

 

 

Link to post

Nov ja, ekran imam, gol pc brez vsega, le da je OK grafika, ram, procesor, oz kar nucam direkt rečen za asseto, ker itak dvomm, iR ne bomo fural, večina ne, asseta je ok, mogoče študiram pol mal za dirt4 da ne bo grafika do takrat že mimo....

 

Link to post
Quote

Screen size: 24"
Resolution: 1080p (1920 x 1080)
Colors: 16.7 million
Contrast ratio: 5000:1
Backlight type: Edge LED, white LED
Digital inputs (side): 2 HDMI, 1 component
Refresh rate: 240 Hz

Če je tole res (Refresh rate: 240 Hz) si ga kar zmagal. Jaz ne morem več vozit na 60Hz. :DD
Imaš dostop do kakšnega PC-ja da preveriš če je to res? :D 

600 eur pa da so nove komponente bo kar izziv sestavit nekaj močnega.
Imaš mogoče vsaj ohišje in napajalnik že?

Link to post

Zgleda da ga je že en kupu men ga ne odpre? :D

Za tok dnarja se splača kej rabljenega, kot je že alkoro povedal...


Tukaj nekaj kar bi blo uredu za par let. Za asetto pa tut sigurno. 
http://www.bolha.com/racunalnistvo/ostalo-racunalnistvo/racunalnik-i5-4460-8gb-ram-gtx-970-g1-gaming-128gbssd-1tb-1314554244.html?aclct=1488466752&kw=970+računalnik

Uredil - PEK
Link to post

Ja, tist je bil dobr deal. za 850 EUR kolikor je bil ne bi mogel dobiti take nove konfiguracije.

Jaz bi čekiral bolho s ključnimi besedami: RX480, GTX 1060, GTX 970 .

RX480 in gtx 1060 sta v dveh verzijah:

RX480 4GB - OK
RX480 8GB - OK
GTX 1060 3GB- NE
GTX 1060 6GB- OK

Zaželjeno je da ima Intel procesor.

 

 

Link to post

Moja sestava: https://www.mindfactory.de/shopping_cart.php/basket_action/load_basket_extern/id/759c13221ef14a34937d10a15238bdf0d4a30b54e321979332e

Plata ni ne vem kaj (treba preverit če ti zadostujejo priključki), grafično bi lahko tud kako rx480 not stisnil, jaz bi nekaj takega ker trenutno na bolhi ni nič pametnega.

Poleti pridejo 4 core ryzen od amdja, ki znajo razturat, bojo tu okrog 150.. aja pa poštnina od tu je 20e brez ohišja (se plača posebaj)

Uredil - mare87
Link to post

Če misliš navijati procesor, potem ti neka zelo pocen plata ne pride v upoštev. Pa če kdaj misliš dodajati kake NVMe diske, m.2 ipd boš isto imel probleme. Res je da včasih ni veliko denarja, zato mislim da malo še počakaj, našparaj še malo denarja in kupi kaj boljšega, ki ti bo služilo dlje časa. Grafične pod 6GB nebi kupoval. 16GB rama je več kot dovolj.

Jaz sem menjal novembra. Prejšnji računalnik sem imel skoraj 7 let. Za tega planiram približno isto.

Imam pa i7 6850k. Asus Deluxe 2 X99, 16GB DDR4 3200, GTX1080. Ja vem... kar velik denarja... Ampak sem pa zato zelo zelo dolgo nabiral denar :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...