Skoči na vsebino

Realna cena za G25?


Uporabnik99

Recommended Posts

Takole ker imam pač več sreče kot pameti sem po spletu dodogdkov prišel do nekaj zaslužka. In tako sem prišel na idejo da še letos kupim G25. :)

Našel sem enega za 130€, in me zanima ali je cena OK, premajhna ali previsoka? Pa na kaj je treba biti ob nakupu pozoren, če je kakšna skrivnost?

Link to post

Če si se odločil za ta tip volana, je to zelo ugodna cena, seveda, če je z volanom, šifterjem in stopalkami vse v redu. Preden kupiš, če maš možnost, ga ornk stestiraj. Volan se mora sam skalibrirati, potenciometri na stopalkah če so v redu (ponavadi rabijo samo malo čiščenja), na šifterju delujoče vse prestave, vključno s preklopom na sekvenčni način, za ostale redke napake je pa gospod google na voljo. Če je bil volan vzdrževan in redno očiščeni potenciometri, načeloma ne bi smelo biti napak. In glede na to, da se ta tip volana redko pojav na marketu, pojdi in kupi.

Link to post

tauko je zelo dobro napisal, lahko samo potrdim.

 

Jaz bom v kratkem svojega prodajal, več o tem na ZS, če te zanima.

 

Cena je kar primerna, če je ohranjen. Ta G27, ki se je prodal danes, je bil res poceni.

 

Jaz resnih težav z G25 nisem imel, sem pa moral ene 2x očistit potenciometer na pedalu za plin. Če bi pedale pokrival/pospravljal, verjetno niti to ne bi bilo treba :)

Link to post

Tomaž, seveda me zanima. :)

Za ceno (in nekaj vprašanj za rF :P ) ti bom pa potem ZS poslal, sedajle se morem iti matematiko piflat. -.-

Tomaž, lahko Niku malo spustiš ceno, glede na ceno G27, pa bosta oba zadovoljna. Za G27 pa upam, da Ti bo služil najmanj tako, kot je meni, se mi ga pa ni dalo prodajat pol leta, pa se pregovarjat in sem zato postavil res nizko ceno. Pa sva bila oba zadovoljna. Grejo pa cene volanov v zadnjem tednu (vsaj T300xx) opazno gor, so se pri Thrustmastru mal zmotil in poslal v Evropo premal volanov?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...