Skoči na vsebino

2. Imola - 7.12.2014


Recommended Posts

  • Odgovori 152
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sem slišal, da se po forumih govori, da se je Bonča rodil s keramičnimi zobmi in da ko kihne, zadiši po bencinu.... Kdo bi vedel. Drugače pa se je Team Skywalker na poti do Imole ustavil na kra

Hočem, hočem, hočem...pa kolk si ti star, 5 let, al kaj?!   K en mejhn, razvajen otrok v trgovini z igračami... Kaj jaz vse hočem, pa nimam in vseeno ne težim tukaj!

Borinjo, mogoče boš razumel, ko boš kaj treninga vložil v dirkanje. Takrat tudi tebi ne bo vseeno, ko bo nekdo naredil totalno neumnost in ti pokvaril dirko.   Prosim, da se takih komentarjev, kot s

Mal sta zašla :D

 

Linija nima dosti vpliva na težave s setupom. To se na tej stezi dogaja večini, da je setup en dan dober naslednji pa ne več. Vprašanje pa je kje je težava.

Link to post
Deli na drugih straneh

Meni že cel cajt dela vse brez težav. Nimam težav ne s FPSji ne z zvokom, ne z ničemer. Ok setup na tej stezi je nihal za 2 gor ali dol, glede višine. To je pa tudi vse. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Miha@

...bil sem zraven tebe in na notranji strani, pa se malenkostno prej zabremzal, da bo ja slo vse skupaj brez tezav, ce bi se ti odlocil zakasnit bremzanje in se vrgel v ovinek! Zal pa se ni izslo...ce mislis, da sem kriv se ti opravicujem, sem pa neglede na to probal naredit nekaj, da bova oba ostala ziva!

Ne vem če ti prav misliš, zadela sva na izhodu iz prve šikane, jaz sem bil na zunanji strani, pa si mi zgleda hotel iti v zavetrje, ko sva še bila vštric. Tako da ob trku je bil poln gas, ne pa bremzanje.

 

Tudi meni je občasno kaj poblinkalo, pa imam 100/10 povezavo, in ni bil to***t vklopljen. Jaz trdim da je špil kriv. Ne vem, zakaj jih toliko zagovarjate? A smo v rFactorju imeli take probleme?

 

mancSLO, lahko pošlješ replay na ZS? :) Da si pogledam nekaj situacij, sam sem pozabil shranit...

No sej sem napisal, da sem morda zamesal imena kdo je bil kje in kdaj! Se pravi to kar sem pisal za Trosta si bil ti! Zal, zelel sem se samo varno dat za tabo, in v trenutku ko sem zavil desno te je cuknilo nazaj za kak meter.....res sorry, ni bil moj namen! :(

Pa a si ti potem na polno priletel v mene v predzadnjem ovinku al je bil Trost? Ker izgledalo je bolj kot neko mascevanje iz uzaljenosti.....sem pa vseeno peljal do boxov in nadaljeval z dirko!

Sicer kadar vozimo, izklopim vse poziralce neta in se zeni zabicam, da ne pocne nic na netu.....vse igre so do zdaj delale pri MP brez problemov, razen AC z obcasnimi flesi....tak, da res ne vem zakaj bi bil moj net ali pa celo racunalnik kriv za cukanje pri drugih voznikih in ping mi je bolj kot ne okrog 20! Vztrajam, da je Kunos problm!

Link to post
Deli na drugih straneh

Pa v drugem krogu mi je nekdo brez smisla priletel v rit in razbil sipo.......in kaj zdaj?! Naj jocem, tozarim, odpovem prvenstvo, kritiziram voznika in ga zalim.....al kaj cmo? heh, who cares, gremo dalje a ne! :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Mene to, da me nekdo ven zbije najmanj moti. moti me, ker morem potem do konca dirke kruzat in razmišljat, kako tistemu pred mano ne priletet v rit, ker ne veš ali se bo zaletel, al bo naredil napako, al bo odpeljal svoj najhitrejši krog. Met 1,5 sekunde delte iz kroga v krog je prekleto dosti. Meni je kruzat 30 krogov od 43 dosadno. Vozit kroge, ki so 1 sekundo ali več bolj počasni je dolgočasno in met boljši izhod in slipstream in vseeno bit počasnejši na koncu ravnine je tisto, zaradi česar sem šel ven iz prvenstva - to ni moja definicija zabave.

Link to post
Deli na drugih straneh
No sej sem napisal, da sem morda zamesal imena kdo je bil kje in kdaj! Se pravi to kar sem pisal za Trosta si bil ti! Zal, zelel sem se samo varno dat za tabo, in v trenutku ko sem zavil desno te je cuknilo nazaj za kak meter.....res sorry, ni bil moj namen! :(

Pa a si ti potem na polno priletel v mene v predzadnjem ovinku al je bil Trost? Ker izgledalo je bolj kot neko mascevanje iz uzaljenosti.....sem pa vseeno peljal do boxov in nadaljeval z dirko!

Sicer kadar vozimo, izklopim vse poziralce neta in se zeni zabicam, da ne pocne nic na netu.....vse igre so do zdaj delale pri MP brez problemov, razen AC z obcasnimi flesi....tak, da res ne vem zakaj bi bil moj net ali pa celo racunalnik kriv za cukanje pri drugih voznikih in ping mi je bolj kot ne okrog 20! Vztrajam, da je Kunos problm!

 

No potem je pa Kunos kriv, se strinjam, da marsikaj nimajo pošlihtano (kar bi moralo bit). Jaz se nisem v nikogar zaletel, ker sem tam po travi kolovratil še ene 10sek preden sem prišel nazaj na stezo :) Mi je pa potem bilo čudno, ko sem ob koncu kroga videl da si zavil v bokse, ker z mano nisi toliko poškodoval avta (jaz sem ga, dobro priletel v ograjo).

 

sarabwt, to je pa potem tvoj problem, če si hitrejši 1,5sek na krog, pa ne prideš mimo. Nakaži tistemu spredaj, da si hitrejši, poskušaj na več načinov itd...

 

Sicer pa, saj vas ni noben silil vzeti ta avto? Pa bi prej testirali in izbrali SLS.

Link to post
Deli na drugih straneh

Presedlaj na iRacing....toplo priporocam! ...ce pac finance dopuscajo, ker ne bo ti zal niti enega evra! :)

Gledam iRacing in ja, vem, da so public dirke dosti bolj čiste, ampak če hočem dirkat pridem dosti bolj poceni skoz, če grem na en server, pa dobim nekoga, ki ima podoben ritem kot jaz, ga počakam in potem speljem za njim na progo. Pri iRacingu je problem, ker je začeti zelo drago, pa še zdej k za izpit šparam... bom kar počaku, hvala za predlog :)

 

Miha: Na Imoli enostavno nimaš kje nakazat, ker je ni kombinacije, kjer bi meu priložnst. Pokazu boš edino tko, da se mu v rit pribiješ, ker ga ni ovinka, kjer bi bli 2 liniji, jaz pa tudi nimam namena divebombat s 50m zaostanka.

- 1. sklop ovinkov (nisem zadosti blizu(2-3 dolžine avta, če je mercedez, je 0,5+ sekunde razlike)),

- 2. sklop ovinkov (nisem blizu na vhodu, v sred ovinka se mu pa v rit pribijem in nimam placa kam it),

- levi ovinek na vrhu hriba (ena linija, pa še predaleč zadaj, če gre na široko, pa paziš, da se ne zavrti in prileti direkt nazaj na progo)

- aqua minerali (ena linija, poskus prehitevanja tam je neumen). 

- šikana (nisem zadosti blizu)

- zadnja 2 ovinka (nisem zadosti blizu, spet zelo hitrejši tam skoz, ampak nemoreš it v dveh... kar narediš je, da izgubiš čas, ker te potem itak nasprotnik prehiti na ravnini)

 

Tako je moje razmišljanje, sploh če je zgodnje obdobje dirke. Brezveze tvegat in se neki silit, nima smisla.

Lej, sej zdej se ne sekiram več, ker jst sm moje probleme zdej rešu. Brezveze se mi zdi taka razlika med avti,  (igralec tukaj nima nobene veze in tudi ni vzrok, zakaj ne bom več dirkal v prvenstvu) in ko se enkrat zavrtiš in pride kak počasnejši Bmw ali Merc pred tebe, te enostavno ni več mimo. Vsakič, ko sem dirkal je bilo tako (silverstone, sochi, imola, nurburgring, monza), sploh če tisti vozi čez celo progo in je počez v vsakem zaviranju, ker neveš, al se bo zavrtel al ne... če voznik ni konstanten, je z njim težko dirkat. To sem izkusil na teh dirkah večkrat in razen izgube živcev nisem mel kake druge koristi.

Poglej razvrstitev top 10, en mclaren 1. in en 10. (Bonča bolj ali manj ne šteje, ker njemu če bi dal fičaka furat bi zmagu...)

 

Jaz se iz prvenstva odjavljam, fajn dirkite :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Sem slišal, da se po forumih govori, da se je Bonča rodil s keramičnimi zobmi in da ko kihne, zadiši po bencinu.... Kdo bi vedel.

Drugače pa se je Team Skywalker na poti do Imole ustavil na krajšem postanku v Gardalandu. Tam sva sodelujoča na hitro predelala vlak smrti, vzela vsak svoj vagonček in začela podirati rekorde. Folk je bežal s tirov, ko sva postavljala najboljše čase. Na koncu je rekord podrl Mitja, ki je iz žepa potegnil Mkvarnovo turbino in s povprečno hitrostjo 300 km/h na cilju odletel iz proge neznano kam...Na Rai Uno smo poslušali o neznanem ležečem predmetu, ki je preletel Gardsko jezero.

No, zabave je bilo nato konec in pot naju je pripeljala do Imole. Tam so naju v boksih pričakale brhke Italijanske mehaničarke, Monica Vaggini, Mattea Analli in Laura Gazusti. Moja koncentracija je takoj padla za polovico, drugo polovico pa je pobrala Gazusti. Zmeden in v raju ob enem, sem tako zamudil dobršni del kvalifikacij in šele na polovici uspel postaviti nek čas. V glavi se mi je namesto poteka proge slikal potek Monicinih hribckov in dolinic, kar je botrovalo k zamudi pri zadnjem izhodu na progo in posledično sem za 15 s zgrešil cilj v zadnjem poskusu. Slabe volje ni bilo veliko, saj so punce ze odprle šampanjec in ob zvokih Mi smo jači od sudbine smo se vrgli v jacuzzi.

Kaj hitro je napočil čas dirke, za katero sem pametno izbral en postanek v boksih, saj brez punc nebi zdržal 43 krogov. Ob startu sem bil hladen kot špricer in dobro potegnil proti vrhu. Nato pa sem skozi prvo šikano odpeljal pazljivo, držal fige da ne bo kontakta in cel odbrzel naprej. Zaradi pretirane pazljivosti in norosti nekatrih okoli mene, sem izgubil nekaj mest, kar je očitno ženske vrglo iz tira in v levem ušesu sem zaslišal sočne Italijanske kletvice. Nato je prišel vstop v 6. zavoj, ko sem mislil, da sem že mimo vsega hudega, a glej ga zlomka, ko je Marjan za mano očitno dobil moj MMs s sliko zabave v jacuzziju in me je spregledal, ter nabasal, da sem videl vse zvezde, ter poletel s proge. Jasno mi ni bilo veliko, ker sem mislil, da me je knockavtiral Tyson, ko sem se počasi odkolovratil nazaj na stezo. Laura se je drla v uho, mama mia, sam pa sem videl da je polomljena zadnja desna obesa. Na kratko sem pljunil v šajbo, z drugo roko obrisal meglico in s polnim plinom nadaljeval. Telemetrija je pokazala, da izgubljam sekundo na krog, kar je s pridom izkoristil Blaž, me ujel in po dobrem fajtu tudi prehitel. Nato so sledili obvezni postanki, kjer sem natočil dobro voljo ob pogledu na brhke mladenke in za Blažem oddirjal nazaj na 13 mesto. Do konca sva pritiskala in lovila tiste z enim postankom, kar se je na koncu izšlo, z fantastičnim zadnjim krogom in eno točko za 10 mesto. Fešta po dirki je bila nora in še danes se po rumenem tisku piše o tem. Hvala in se vidimo v Monzi.

Link to post
Deli na drugih straneh

O Rokovnjač. A ti si ta Tomaž. Morda se še kdaj podpišeš, vse je možno na tem svetu.

Glede mojega trka v tebe.

Ja moja krivda, ni kaj. Poglej si pa posnetek na šesti strani te teme v mojem prispevku, kako ti je zares uspel štart in kako si me zapiral do usodnega trka, ko še vedno ne vem, za kaj si toliko zabremzal. Namig! Mladenke ogleduj pred in po dirki. Morda te je pa to iz tira vrglo. K puncam spada tudi pretepanje, a ne. Na koncu si bil na chatu kar borbeno razpoložen, hehe.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja, jaz sem:-) kot sem napisal sem po startu pazil na vse okoli sebe, da le nebi fasal v prvih sikanah. Vmes je bilo pri enih prisotno tudi nekaj stekanja, zato sem bil res pozoren. Neko zapiranje nalasc ni bilo v načrtu. Tam ko sva pa nabasala, je pa moralo nekaj bit narobe, sam sem odpeljal, vsaj na moji masini tako kot ze stokrat prej, ravno zato sem bil se bolj sokiran ko sem nih skasiral. Sprva sem mislu, da nas je več nastradalo, da si jih ti tdi dobil od zadaj, ker sem res poletel:-)

Po dirki pa adrenalin govori, pa brez zamere, na moji strani je ni.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...