Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

Pozdrav svima na ovom odlicnom forumu.

Posto ne znam Sloveacki pisacu na mom jeziku i nadam se da cete me razumijeti.

Odusevljen sam oraganizacijom sampionata i mogucnoscu da ja i Marin Colak vozimo ovdje.

Najpre bih htio da se zahvalim Janku i Primozu oko pomoci oko registracije.

A sada malo o trci.

Kvalifikacije su za mene bile mnogo bolje nego sto sam ocekivao,6 mjesto,nijesam mnogo trenirao sa wtcc 08 autima a ispalo je da je velika razlika i u autima a i u samoj stazi,

Trka 1:Mijesam uspio iskoristiti bmw-ov dobar start tako da sam lose startovao ali sam ipak sacuvao poziciju.Trka 1 je stvarno bila odlicna i uzivao sam u voznji sa dobri i najvaznije veoma korektnim vozacima.htio bih pohvaliti Matjaz Murn na odlicnoj voznji i super i korektnoj borbi,cestitke Matjaz Murn.Finish 5 mjesto.

Trka 2:Opet los start u prvoj krivini nijesam iskoristio brzinu zbog opasnosti od kontakta sa Denisom pa sam izasao kao treci,par krugova sam napravio sitne greske na kocenju tako da su to iskoristili voza iza mene i onda sam pao na 6 mjesto sve do kraja trke i u foto finisu ispijem da dodjem do 5 pozicije.

Hvala organizatorima i svim vozacima na odlicne dvije trke.

Link to post
  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Dejstvo je, da je Volvo raketa! icon_krniki.gif Volvo ima zgleda že elektronski vbrizg goriva, k mi ostali pa mamo dizo zamašeno, pa nikamor ne gre po ravnini. [Joj] Sicer pa je treba tud vozite te Volvote tolk hitr kot jih Novak pa Apat.

3x sem rekel Volvo, kje so moji štamplni? [Jel2]

Link to post

Pa vse tri zarad mene... [iz]

denzy 4x si reku! :D Na pikniku boš spet v horizontali hahah. Mi pa vsi zacudeni: "kje je denzy, ze pu ure nazaj je su scat haha"

Link to post

Letos je enaka proga kot lani na koncu sezone ... Pričakujem, da bojo časi malenkost boljši kot lani, saj ne bomo tako obteženi. Pa škoda ker nimamo rezultatov kvalifikacij takih, da bi videli kakšni so bili časi...

Link to post
Pa škoda ker nimamo rezultatov kvalifikacij takih, da bi videli kakšni so bili časi...

ti sam reč pob.. vse je v mojem arhivu :)

ni glih qualy, je pa practice :D

Link to post

Jutri bo, danes so še prijave odprte. Naj vas na nekaj ponovno opozorim, kar večina novincev nebo razumela :oops:tongue.gif

Ker z kg ne moremo v -, smo 0 postavli na 20 kg....tako, da če imaste 0 kg, je isto kot da bi imeli -20. V Curitibi bi morali imeti vsi +20 kg, ampak ker je za vse enako...nismo dajali kg. Ne bodite presenečeni nekateri, če boste imeli v Franciji +20kg...vem....zakomplicirano je slišati :mrgreen: Skratka, vi samo zaupajte v našo seštevanje kilogramov, ter čim manj sprašujte :lol: (obrazlaga kilogramov na PM)

Link to post

Tretja sezona WTCC virtualnega dirkanja na SloRacing!

Razpored po trinajstem dnevu, Monza - ITA

Točkovanje voznikov - factory:

post-60-1274016937,0945_thumb.jpg

Točkovanje voznikov - privateers:

post-60-1273685900,5145_thumb.jpg

Točkovanje moštev & konstruktorjev :

post-60-1273685911,526_thumb.jpg

up-to date 2010-05-12 ;)

Link to post

Malo pozno ampak vseeno končno prišel do rač.

Q so bile spremenljive [Jel] gibal sem se nekje med 11 in 16 ampak nekaj spremenil s setupom in zadnje minute prišel na p4,

R1 nič posebnega štartal dobro pridobil mesto proti Apatu in ga držel za sabo 3 kroge nakar me je v zavetrjeu in kasnejem bremzanju prehitel v 1 šikano. Do konca komaj ostal na p4 saj sem imel gume razcefrane.

R2 Dober štar ostal na p5 in se počasi prebijal naprej ob napakah drugih in malo svojih. Prišel za Čolaka ampak ga nisem mogel prihitet tip je imel čisto drugačno (zapirajočo ) vožnjo in sem se ji nekako prilagodil. Nakar pride zadnji krog z malo napakami in malo pomoči Glavača v zadnjem ovinku ter zguba 3 mest.

Drugače pa ok dirka ki mi sploh ni nekako všeč.

Killer drugič pa tiste besede lahko na pm in se tam zmenma.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...