Skoči na vsebino

K: Oculus Rift DK2 (Kupiva-kupimo)


play

Recommended Posts

ja ja obvezn en dan, pa se to splač vzet, ste 100%, al se počaka na novo verzijo, sicer mene močno sekira, rad bi jih probal....si spet počasi rihtam pc na vikendu, da kako odšpilam z vami, da ne bom sm ta ps3-ps4 nabijal....

Link to post
  • Odgovori 44
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

20e 5 dni, lahk pa grejo od stranke dos tranke dalje, cena je vredu ali??

Orkamadona....   Je kdo tukaj, da dva al pa trije skupaj kupimo te sončna očala?? pa kako naj bolj po domače povem??

20€ 5 dni sem jaz tudi takoj za, pa bova en mini vlakec z zokidom udarila na severovzhodu (in verjetno še kdo)

ja ja obvezn en dan, pa se to splač vzet, ste 100%, al se počaka na novo verzijo, sicer mene močno sekira, rad bi jih probal....si spet počasi rihtam pc na vikendu, da kako odšpilam z vami, da ne bom sm ta ps3-ps4 nabijal....

a internet si že poštimal? k brez nima smisla... ;)

Link to post

 

ja ja obvezn en dan, pa se to splač vzet, ste 100%, al se počaka na novo verzijo, sicer mene močno sekira, rad bi jih probal....si spet počasi rihtam pc na vikendu, da kako odšpilam z vami, da ne bom sm ta ps3-ps4 nabijal....

a internet si že poštimal? k brez nima smisla... ;)

 

 

 

Uff je tko umts dela kr na polno in zelo lepo dela, sm pc za špile ga pa uporabljam za moj delo, ja kr neki...

Link to post

Ja, brez neta nima smisla :) Drugač pa nej Domen pove, če je za kupt al ne. Mitja pravi, da za kakšno resno igranje še ni. Gamermuscle pravi, da se da. Tko da je to verjetno mal subjektivna ocena.

 

 

Še neki k niti najmanj nisem pomislil, na en uč imam dioptrijo tako, da sm slep skor, se sploh da lahk očala navadne gor, pač za dioptrijo itd??

Link to post

@play, kot sem že v OR temi napisal... Če vidiš na 12.5cm čisto (to je dioptrija 8D) potem tudi v OR ne boš rabil očal. NE vem kakšna je razdalja med očesom in ekranom v OR očalih. Ampak je pomoje tako majhna, da ne rabiš očal, če nimaš dioptrije višje kot 10D (kar je vidno polje 10cm - meja čiste slike).

Link to post

Ja, brez neta nima smisla :) Drugač pa nej Domen pove, če je za kupt al ne. Mitja pravi, da za kakšno resno igranje še ni. Gamermuscle pravi, da se da. Tko da je to verjetno mal subjektivna ocena.

 

Ja itak da je subjektivna, ampak realna. Vam povem, da to kar sedaj ponujajo te okuluske, je premalo, da bi se res samo s tem še ubadal v vožnji AC-ja, resno. Pa še glavobomle fašeš, sploh če nisi čisto trezen (sem videl jasen primer prijatelja, ki je bil skurjen, se mu je začelo kar vrteti ko jih je imel na glavi več kot 10 minut). Pomoje tudi če je s tabo vse vredu, se ti začne pomoje kmalu "dogajati", ker je slika nejasna in zaradi tega ZELO trpijo oči - sprobano. Meni se je recimo po cca 20 minutah neprestane vožnje kak meglilo pred očmi, ker sem se moral tako naprezati, da sem si ostril sliko.

Tako da kar Okulus ponuja do sedaj (RK2) v igri AC (druge nisem sprobal) je veliko premalo, sploh kar se tiče vašega zdravja in oči, da ne govorim o sami kvaliteti slike, ki je na razdali več kot cca 50-70 metrov nejasna, zamegljena.

 

Če jih pa vzamete kot (do)rečeno teh 20€ za 5 dni je pa čisto cool - za probat. Tudi sam bi jih še vzel. Samo morate vedeti, da je zadeva zelo zahtevna za nastavit, porabili boste vsaj en dan da bo vse delalo tko kot mora, no s časom, ko bomo natuhtali, se bo čas same 1. inštalacije in nastavitev zelo zmanjšal.

Link to post

 

Še neki k niti najmanj nisem pomislil, na en uč imam dioptrijo tako, da sm slep skor, se sploh da lahk očala navadne gor, pač za dioptrijo itd??

 

Težko, ker kar sem sam videl, imaš ekran čisto pred očmi - bi moral prav probat. Glede štelanja leč pa nevem, nisem probal.

Za info: ekran v RK2 ni nič drugega kot ekran iz telefona, ki prikazuje 2 (skoraj) enaki sliki. Da ne bo kdo mislil kaj je notri, ker po videzu sodeč misliš da sta dva okrogla prikazovalnika premera 4 cm, ki sta v bistvu 2 leči, ki vsakemu očesu približa sliko.

 

How its made.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...