Skoči na vsebino

Simrig by B_U_R_I


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 82
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na levi je render - tako nekako sm načrtoval v SketchUpu. Na desni so pa real life slikce. Tuki mate pa še nekaj ostalih fotk...

Pa, če pridem probat me itak pir zaston čaka aveš, to je vse gorenjska taktika

Ok, zadeva je zopet malce napredovala. Kupil sem 12mmx80mm pante v Bauhausu in po prvem testu ugotovil, da so prešvoh. Zato sem dal delat nove enemu lokalnemu drejarju. Malce je šalabajzer, ker mi jih

Od Suzuki Sfifta  gtija sedeži in vodila, najbolj enostavno.

 

Se dobijo vodila od racerooma itd sm je vse drago, prec boš zapravu 100+e, baje pa gti sedež vodila nekje amx 30eur, pa še sedež je zelo OK.

 

Rezultat iskanja slik za suzuki swift gti seats

Link to post
  • 8 months later...

hehe, zdej imas se par let dokler ne bo tole dokoncno zasezen artifakt. Ceprav moje dva najstnika volana nocta niti povohat, sam je pa res da nisem jaz nek hud mentor in motivator...sam iz sobe se bom pa vseen mogu selit ker hocta vsak svojo ;)

Eh ta nasa mala bitjeca, ki vedno zrastejo v nekaj cist drugega kot smo pricakovali :DD

Link to post
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Verjetno bi bil les za to stvar najbolj optimalen material, tako cenovno in glede obdelave, kot tudi zato, da ne bo posledicno kaksnih cudnih zvokov v primeru uporabe plocevinastih profilov?

 

Drugace pa respect, da se sam lotis ustvarjat izdelek po svojih zeljah!

Link to post
  • 2 months later...

rt9pVNE.jpg

Evo tkole - "adapter" je prispel in paše na sanke kot ata na mamo.

mhf2aXe.jpgaH5Izzv.jpg

Na dno sedeža očitno ne paše tok dobr, ker sem malenkost površno meril. Nič hudega, ker je to zadnji del - ko zaviram se uprem na naslonjalo in sprednji del dviguje, tako da zadnji niti ne rabi biti ne vem kako fiksen. En vijak bo dovolj. Predvsem zaradi tega, ker v stanovanju nimam nobenega orodja, da bi luknjo malo povrtal.

 

1psoUIy.jpg

Ko sem stari sedež odmontiral, je moral Junior takoj probat, če se da to stoje kej odfurat. Pravi, da je kar OK, sam da bo sede lažje.
wGThDVa.jpg
9BMeedH.jpg
C8QIthJ.jpg

Evo, spodnji del sedeža prišraufan, lepo teče na sankah naprej in nazaj.

 

7iMxyFN.jpg
kGFjZwn.jpg

Zgornji del tudi zmontiran. Naklon naslona je prilagodljiv. Sicer ne za veliko, ker nimam prostora zadaj, da bi ga uležal. To blazinico za križ bom pa verjetno odstranil, ker me zaenkrat samo moti.

Sedalni del ni ravno najbolj udoben, ker se spodaj čuti konstrukcija. Bom moral dat verjetno še en povšter pod rit. Je pa definitvno izboljšava v primerjavi s prejšnjim. Če ne drugega, ne bom tok švical (usnje ne diha).

Tega sem odmontiral in gre v roke novemu lastniku. 

E7CuUfC.jpg

  • Upvote 7
  • Like 2
Link to post
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...