Skoči na vsebino

Simxperience by Danjel T.


Danjel T.

Recommended Posts

  • Odgovori 72
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Teli na www.simracinghardware.com pa so zlatarji... [buzara]

Ja, cene so pac take… tudi ce bi sel kupit original stevec od avta, bi glih toliko placal. Ta ima pa se vse skupaj prirejeno za igre. Tisti ki to delajo, pa morajo tudi kaj zasluzit. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Ja to je res,da morajo nekaj zaslužiti,ampak to ne pomeni,da morajo biti cene tako visoke. Če delaš nekaj masovno se strošek nabave materiala zmanjšajo,to ve vsak,ki se je kdaj ukvarjal z proizvodnjo. Zokid je tudi naredil nekaj super predelav volanov in ni bila cena 1000€ in več. Je pa res,da če ti cena ne odgovarja pač nabaviš pri konkurenci,če pa še oni nimajo bolj poceni je čas,da sam kaj ustvariš ali pa pač ta špas ni za tebe.

Link to post
  • 4 years later...
pred 11 minutami, mancSLO je napisal:

Jooj, trije monitorji me matrajo že lep čas.

Saj v bistvu ne vem, če 2 wide z gte npr. toliko prav pride (linija bližje levemu, desnemu), kot jaz mislim😁.

Pol pa kr v nabavo treh komadov 😉

Link to post

hehe...poleg tega pa se dobre grafe da bojo triple fural, ki za sabo potegne se boljso platformo (MB) z novejsim procom in vec memorije..ce smo ze tam pa se en volanacek, ker se ze dogaja..komu k*rcu na cast...dejmo se kokpit pol ufurat :D

 

dost poznanana zgodba starih prdcev :D

..pisem iz nje..pa mi tud malo ni zal :D

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...