Skoči na vsebino

Simxperience by Danjel T.


Danjel T.

Recommended Posts

  • Odgovori 72
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Prej se je, ko je bila konstrukcija dirket na parket postavljena. Pol sem pa dal vmes 15mm gumijaste trake, katere sem narazal iz tistih kvadratnih podstavkov za pralne stroje in se zdaj vec ne prenasajo tresljaji. Tako da je ok. Malenkost se slisi delovanje cilindrov, ma ni motece. 

Link to post

Jah, ni poceni. Je pa najcenejsi dalec naokrog. In nudi kar precej. Se malo, pa pride tudi nadgradnja z dodatnimi funkcijami in podporo novih in starih iger. Ena od iger je RBR, za katero so dobili najvec povprasevanja s strani uporabnikov,..  

Link to post

Za AC je popolna podpora? Takšen simulator imam 1x željo sprobati,da bi videl kakšen je filing ;)

Je popolna podpora za AC. :)

Za probat pa ni problem. Če kdo zeli probat, vedno vabljen na test. Samo se je teba v Kp pripeljat. In zadet obdobje, ko srm doma. ;)

Link to post

Mislim, da bi lahko za tvoj rig imel kar svojo temo :D

He he. Se mu manjka, da bi si zasluzil svojo temo ;)  Se mi zdi, da ce bi ga zelel nadgrajevati z vsem, kar bi si zelel, nebi bilo nikoli konca. ;)

In vam bom povedal se to, da motion sistem je bolj za zur. Bistvo za dobro dirkanje so: trojni ekran (ogromna razlika) in stopalke.(zavora predvsem) Vse ostale stvari niso tolko pomembne,… to govorim zase. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...