Skoči na vsebino

RACE On


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 663
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidi mađare kaksen mod so si naredili...  

Fantje, ne kvasite neumnosti, ne bomo več furali prehistoričnih špilov, čakamo na nekaj novega Maxl, prosim ne me banat

Nekaj za PEKA in ostale navdušence nad btcc BTCC 2007 - 2011 Mod (Full Release V3) by. Drummerguy33

Posted Images

Če kupuješ; kupi Race Injection, ki ima vse notri (RACE 07, RACE On, WTCC 2010, STCC 2,...).

Se ti pa splača sedaj malce počakati, kajti prihaja RaceRoom Racing Expirience, ki bo "novomoderna" izvedba RACE 07 :)

Link to post

Posnameš UIData in Gamedata iz .rar datoteke v tvojo Race07 mapo. Če si dal v pravilno mapo, te vpraša, če prepiše trenutne mape klikneš DA in to more delat...

Link to post
  • 3 weeks later...

Če se prav spomnim moraš že pri inštalaciji izbrati opcijo za online.

Hvala, res je. Sem šel zdaj še enkrat probat naložit in sta bli opciji offline in online. Glede na to, da je GTR Evolution samo malo posodobljeni Race 07, lahko verjetni tudi z GTR Evolutionom sodelujem pri dirkah v Race 07, kot je bila včeraj.

Link to post

Vse te igre imajo za osnovo Race 07, GTR Evo ima samo dodatno klaso avtov in 2 progi iirc, isto je pri Race On. Zadnji je Race Injection in ima vse prejšnje "addone" vključene, torej je zdaj najbolj smiselna izbira...

Naj me popravi kdo, če se motim, mislim pa da je tako :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...