Skoči na vsebino

Recommended Posts

Hm,sem imel prvič v življenju AMD in to(nova) Asus hd 7950 3g (nema da nema teh dodatnih črk)in mi je crknla.

Nvidia ga pa seka ja in zdaj si lastim GTX 770 Phantom. [ok] TO je ono pravi ne pa AMD  [wall]

 

Ta Phantom je kar dobra zverina in se je sploh ne bi branil ;) Ne smeš pa vseh AMD grafikulj vreči v isti koš,kajti z serijo R9 je AMD naredil kar velik korak naprej. Sam sem bil dolga leta uporabnik Nvidia grafičnih kartic,nato sem presedlal na AMD R9 270x,ki je malenkost slabša od tvoje in moram reči,da sem enako zadovoljen,kot prej z Nvidio. Tu je problem samo marketinški pristop in boj velikanov. Nekateri pač podležejo temu,nekateri pa se pač požvižgamo na reklamo in kupimo izdelek,ki je cenovno dostopen in nas ne briga kaj piše na izdelku,glavno,da deluje in je že dovolj velik razlog,da smo srečni. Morda pa bom čez čas spet kupil Nvidijino grafikuljo,ampak razlog bo cena in seveda kaj bom za to ceno dobil. Pokvarita pa se lahko obe,to je menda vsakemu jasno. AMD se pač drži slab sloves glede predhodnic,ki so imele probleme z gonilniki,no tega sedaj ni več in moram povedati,da še z nobenima od firm nisem imel problemov. Lahko bi razpravljal do onemoglosti,ampak itak bo admin vse skupaj premaknil v temo "računalništvo",ker je to prevelik OFF Topic :D

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 176
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Red Bull Racing je pripravljen...         Mogoče na voljo že za današnjo dirko...

Dragi Benjamin, spostujem tvoje nesramno mnenje, vendar ce ti ni kaj prav in se ne strinjas s potekom organizacije, te nobeden ne sili k sodelovanju. Imamo sponzorje, kateri so prispevali nagrade, zat

Akrapovic Racing Final

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...