Skoči na vsebino

Ferrari F40 HOTLAP [2014]


B_U_R_I

Recommended Posts

Hvala Matjaž. Resda je to bolj pirova zmaga, prvič zaradi netekmovanja Marina na zadnjih dveh dirkah, drugič zaradi zadnje "odpovedane" dirke za vse tekmovalce (v mislih imam sploh Jocota, ki mi je bil tesen konkurent) in nenazdnje, ni bilo nevem kakšne hude motivacije za dirkanje nasploh - na vsaki progi samo po nekaj hitrih krogov (mogoče sem tudi že malce sit samostojnega nažiganja ;) ).

Kot rečeno, čakam MP. Do takrat pa sem bom bolj posvetil pravemu dirkanju s kartom, če je kdo zainteresiran, lahko pride 17.5. v Čedad (italija, med Udinami in slovenskimi Brdi) mesec kasneje 21.6. pa na Vransko navijat. Pomoje bom kr konkurenčen najboljšim.

Link to post
  • Odgovori 199
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po premisleku sem prišel do ugotovitve, da sem bil tukaj verjetno "malo" pregrob s bededami. Očitno sem imel slab dan, nikakor nisem mislil tolk grobo, kot sem napisal   Tako, da se opravičujem up

Prvenstvo se je minuli petek zaključilo. Najbolje je svojega rdečega vranca krotil znani as slovenske simracing scene Mitja Bonča. Prvenstvo je dobil sicer brez zmage - osvojil je štiri druga mesta in

ovo je najveca LAZ i PREVARA koju sam cuo u zadnje vrijeme,hahahahaha pa Janko ti najveci alkoholicar i pivopija hehehee i zbog piva bi vozio 3.000 km looool   :D

Uuu čestitke legenda. Seveda pridem Junija na Vransko,samo bi te prosil,da mi prej javiš,ker drugače bom pozabil. Rad imam karte(rad jih gledam),ker so boji vedno na nož ;) Upam,da boš dal en krog po dirki :D Ti dam za pivo ;)

Link to post

Ne bo, ne bo...sigurno ne bo možno. Noben organizator ti ne bo dovolil, ker v primeru nesreče bo on odgovarjal. Edino, mogoče, če imaš dirkaško licenco...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...