Skoči na vsebino

DIY sekvenčni menjalnik in ročna plug&play


boy36

Recommended Posts

Upam ,da mi bo uspelo tole spovesti,zaenkrat je toliko narejenga.Ideja ni moja ,našel sem jo na youtub-u.Namen imam pa narediti še ploščo s stikali.Ja naj še povem :) da sem končno prišel do volana,žena mi ga je za rojstni dan privoščla.

shifter512.pngshiftnovi.pngdsc0138.jpg

Link to post

Kako dobro si to napravil [ok] Kaj avto boš lahko zalaufal z pravim ključem? Ful dobro. Kaj vse skupaj je v začetni fazi,ali že imaš ostali rig narejen(sedež in ostalo)?? Daj slike,da se malo napasem in dobim kakšno idejo,ker ravno nabavljam za sebe,da nekaj skupaj spacam :D

Link to post

Kako dobro si to napravil [ok] Kaj avto boš lahko zalaufal z pravim ključem? Ful dobro. Kaj vse skupaj je v začetni fazi,ali že imaš ostali rig narejen(sedež in ostalo)?? Daj slike,da se malo napasem in dobim kakšno idejo,ker ravno nabavljam za sebe,da nekaj skupaj spacam :D

Vse skupaj je še v začetni fazi,bolj proučujem po netu in iščem ideje.Bomo videli koliko bo časa.Upam da spravim skup en rally rig.Ja na škatlo sem pa udelal kluček :) malo sem pospravljal doma še škatle iz srednejšolskih dni in našel par uporabnih stvari (škatlo,klučavnico)

Link to post
  • 2 weeks later...

Izgleda da me Kitajci ne marajo, mi ne pošljejo ročic za ročno in menjalnik, zato se medtem ukvarjam s tole stvarjo: ker sem na tesno s prostorm, sem našel idejo na netu, kako imeti vse pospravljeno, ko je pa želja po volanu pa malce razstaviš :)

racestar999.pngracestar999999.pngracestar999992.png

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...