Skoči na vsebino

Video


mAxL

Recommended Posts

Uf, že vidim, da ne bo dobro bit nižje od petega mesta :)

 

Fantje, za prehitet rabiš malo potrpežljivosti - zarad zaletavanja trpi kvaliteta dirkanja, veliko je slabe volje - kako bo to zgledalo, ko bo poškodbeni model vključen?

 

Počakaš en krog, da vidiš, kje dela ta pred tabo napake in se vnaprej malo naštimaš, da ga prehitiš na bremzanju al pa vzameš ovinek malo drugače, da imaš boljši izhod iz ovinka. Z zaletavanjem si ne pomagaš veliko.

Link to post
  • Odgovori 344
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ta pa je moj......  ..malo akcije  

Te "dni"(noči) sem si malčk časa uzel za naredit tale video, na temo vašega-našega ekipnega tekmovanja. Imam le posnetke od Mugella,ma je blo dovolj. Ni glih izpiljen do potankosti,ker mi vzame prev

Ker sem pol videa že naredil prej,mi je bilo škoda nedokončat.Mišljen je bil malčk drgač,ma sm na hitro spacal še drugi del  

Se strinjam z Murnom..včeri sem vozu na racedepartment, forum ko misliš da tam bojo pa vozniki vsej z osnovnim znanjem. Pa reče en po teamspeaku predn so se semaforji pržgal naj ne bomo jezni ker ne zna bremzat in se bo vrjetno zabil. Itak naredu tako štalu na začetku da te srat prtisne. Se mi zdi da ni blo včasih tak hudo na multijih, še v Grid-u ne :D Zgleda da so res vse dobre na iracingu pobral

Link to post

Res se pozna,ker če že Q pogledaš ti je takoj jasno,da tisti,ki so spredaj imajo kar nekaj Km prevoženih v iRacing-u. Zadaj pa smo loleki,ki mislimo že na štartu zmagati. Potem pa prihaja do naletov! Priznam,da nimam izkušenj in jih poskušam pridobivati. Seveda se bom učil od izkušenih in vsak nasvet je dobrodošel ;)

Link to post

zokid sej bi uživau če bi mel zaupanje v vse dirkače, tak ko v Glavača naprimer ko me ni strah kolo ob kolesu, pa da mu zapiram linijo, ker pač vem da on me ne bo nabasu kr za brezveze. On je hiter in še dober voznik z drugimi na stezi. Medtem ko Bonča naprimer(sicer ne vem al je bil kriv njegov lag, tako da malo z rezervo), on je hiter voznik vendar me je včeraj skoraj vsak ovinek v Vallelungi malo nabil od zadaj ko me je ujel, sicer me je potem spustil naprej ampak na tak način se ne prehiteva. Pol ko bo zavetrje bo sicer malo lažje za vse ampak vseen. Kaj bo pol ko bojo poškodbe vključene, bo sam 5 ljudi tekmo končal?

Link to post

Če se mene vpraša bi blo fajn da so Virtual mirror tako kot pri rF, da imaš tudi stranske, ker tukaj se čist premal vidi. Jst sem tudi včeraj z Nidlerjem zapel ene dvakrat ker nisem vidu kje je.

Link to post

... Medtem ko Bonča naprimer(sicer ne vem al je bil kriv njegov lag, tako da malo z rezervo), on je hiter voznik vendar me je včeraj skoraj vsak ovinek v Vallelungi malo nabil od zadaj ko me je ujel, sicer me je potem spustil naprej ampak na tak način se ne prehiteva...

 

Vsakič? Zate je enkrat vsakič? Dej prosim no, zdej se pa že zmišljuješ. Za tisti buc se pa opravičujem, malce preveč me je odneslo, ampak vse to je krivo, ker ni zavertja, če bi bil, bi bil jst ob zaviranju že (skoraj) poleg tebe in bi se tistemu bucu komot ognila), se pa še enkrat opravičujem.

Sedaj je res zajebano prehitevati, ker ni učinka zavertja tako da oni zadaj nima šans niti priti poleg onega spredaj, predpostavljamo, da prednji ne naredi napake ob izhodu iz ovinka.

 

@Tomaž, še nekaj, ko se gre na nož so možne tudi napake, to se razume, te so se in se bo vedno dogajale (pa ne nalašč - ITAK), vprašanje je samo naš ego in koliko daleč smo željani iti - jst naprimer se ne mislim voziti kot nedeljski vozniki, to je dejstvo, če se tega zavedate vi - moji nasprotniki, potem veste kakšen bo potem in kje so meje VSEH NAS!

 

Net me pa res zeza, dobim nov wifi v soboto, v primeru da ne, me pa na dirki ne bo - da se ne boste potem zgovarjali.

Link to post

No sej nisi dolg vozu za mano, 2 kroga, od tega si me v 3 ovinkih, tistih ko so malo bolj počasni tako da ni bilo velike škode. Tam ko si me mal bolj si me tak počaku.  

Itak pa če bi bilo zavetrje tudi jaz mislim da bi bilo pol majn zaletavanj. Ljudje bi bili majn živčni za počasnimi vozniki.

Link to post

Bonča, če maš wifi USB dongle, lahko probaš še kak 5m USB podaljšek, če boš s tem prišel kam bližje routerju, še bolje če boš s tem lahko izničil kakšno steno.

 

Včer kolikor sem na videu vidu, si mel spet rdečo puščico nad sabo na štartu in oranzno nekje vmes med dirko, ostali so imeli vsi zeleno (tista, ki kaze kakšen je kaj connection s serverjem).

 

Vsekakor prvo kot prvo, pa ne bo vse skupaj nič pomagalo, če je na tem ruterju/modemu kdo s prizganim   t o r e n t    clientom.  

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...