Skoči na vsebino

Nastavitve volana


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 137
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ti imaš g27 tako kot jaz ti bom zraven napisal še svoje nastavitve   1a- splošna moč volana in efektov (60) 1b- koliko tresljajev bo volan izpustil da ne bo preveč ropotanja (0) 1c- koliko boš čut

Sem komplet na novo nastavil volan (kdo bi si mislil, centering spring ni v redu, sploh ne na 100% .....kot da ne bi mel ffbja, zdaj je čisto drugače).   S temi nastavitvami sem kar zadovoljen sedaj

To je rezanje FFB efektov.   Predstavljal si, da ima tvoj FFB motorček moč 100 enot. Če si nastaviš moč previsoko, motorček porabi v ovinku 85 enot, ko ti zavijaš po gladkem asfaltu v ovinek. Če pov

  • 1 month later...

A ima še kdo občutek, da prihaja do zamika pri uporabi volana. Če naprimer v kalibracijskem meniju AC pritisnem na hitro gas do konca, dejansko v igri zaostane za delček sekunde 0,5 sec recimo? 

Link to post

A ima še kdo občutek, da prihaja do zamika pri uporabi volana. Če naprimer v kalibracijskem meniju AC pritisnem na hitro gas do konca, dejansko v igri zaostane za delček sekunde 0,5 sec recimo? 

 

Vem kaj misliš...pri nastavljanju pedalov v meniju kaže kot da je zaostanek pri vseh pedalih. Vendar ta nastavitev je samo za določanje distance pedalk. Če pol v dejanskem špilu prižgeš aplikacijo kjer kaže pritisk pedal vidiš da ni nobenega zamika.

Link to post
  • 3 weeks later...

Živjo.

Že lep čas sem vozil z nastavitvijo 120 stopinjami na volanu, kateri se obrača za 270 (Microsoft SideWinder (ko bojo finance dopuščale, bom updejtal na kaj novejšega)). Ker sem želel imeti bolj realno izkušnjo, sem si nastavil na 270. Vendar pa se mi dogaja, da ko je volan na sredini, je v igrici zasukan malo v desno.

Zanima me, če je kakšna nastavitev v AC za nastavit, ali je res zadnja možnost da razdrem volan in malo počistim prah pa drugo svinjarijo.

Link to post

Kaj ti pa kaže v Windowsih, je tudi off-center? 

 

Če ni skalibriran ga najprej spucaj pa nanesi kontakt sprej na potenciometre, probaš lahko pa še nek programček za nastavljanje kontrolerjev(mislim da dxtweak, malo pogooglaj).

Link to post
  • 6 months later...

Moj Logitech MOMO racing wheel ima v položaju naravnost kakih 5 stopinj mrtvega hoda. In ta se z hitrostjo povečuje se mi zdi. (ali pa takrat bolj pride do izraza. Pravijo, da skačem v ovinek. Se da kaj nastavit v nastavitvah?

Koliko naj dam kerb, road in sleep efect?

Link to post

Das lahko link prosim. Jaz na Fanatec strani za GT3V2  vidim samo "staro" 177 verzijo.

 

http://www.fanatec.com/eu-en/racing-wheels/porsche-911-gt3-rs-v2-wheel-eu.html#downloads

 

si imel v mislih Driver v200?

 

http://www.virtualr.net/fanatec-new-driver-firmware-released

 

Je tole sploh varno nalagati za GT3V2, ker ne razumem zakaj ga ni na official site-u?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...