Skoči na vsebino

Nastavitve grafike


kimikaze

Recommended Posts

  • Odgovori 79
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pekov info ne velja, on ma napredno glajenje robov na sliki - tehnologija h.m.e.l.j.

Da še sam dodam malo soli k stvari,   zadeva ni tako enostavnoa kot si nekateri predstavljate... ena komponenta lahko dela le tako hitro kot je najpošasnejši člen v celotni verigi.   sicer se na

Preveč piješ, pa te jebe vse

Mogoče je to bolj psihološko, kaj pa vem, ampak če mi laufa enkrat 150fps, se mi bo zdelo pri 100fps kot da šteka. :)

 

Pri 90fps omejeno (kolikor imam hz osvezevanja) opažam tut razna cudna zatikanja/lomljenja, pri 100 pa ne... ampak spet, morda je to samo v moji čudni buči. :)

Link to post

je še kaka fora da si zvišam fpsje? dx11.ini datoteke ki je omenjena v prvem postu nikakor ne najdem... v igri mam vse na low...oz. izklopljeno pa če sam vozim practice imam cca. 160 fps če pa so na dirkališču z AI 24 avtomobilov pa mam 35 fps.... vsaj 50 bi bilo fajn imeti pa nevem več kaj naj delam. Se mi zdi da so te nove posodobitve požrle kar nekaj fps-jev.

Link to post

Pozdravljeni. Tudi sam imam podoben problem. Če imam geafiko naštimano na ultra use do konca imam v hotlapu tam 110 FPS(poraba gpu je 90-99 %) in dela super, če pa grem naprimer quick race z 24 avtomobilov pa imam slabih 30FPS in use nekaj čudno šteka (poraba GPU je 20-30%).

Če dam grafiko use na Low oz izklopim use imam v hot lapu 200FPS(poraba GPU je okoli 50%), dela super, če pa grem v quick race z 24 avtomobili imam spet slabih 30FPS isto šteka( poraba GPU pa je 20-30 %) sepravi ni važno ali imam grafiko naštimano na ultra ali pa na low, je v dirki z 24 avtomobilov zgodba ista. Nevem tudi zakaj se poraba GPU tako zmanjša.

grafična kartica je GTX 770 palit jetstream 2gb. Hvala za kakršen koli odgovor.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...