Skoči na vsebino

WTCC


play

Recommended Posts

Kul dirka, skoda a mal manj akcije... Diesel pa leti ane :) Sam reziser je pa za polomt, proklet vosu, zmer ko je akcija kaze folk po boxu... :x

Link to post
  • Odgovori 918
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Slikce drugič

Še objavi jo nekam, pa boš kakšno pismo dobil domov zaradi kraje fotografije  Si vedno zelo brihten, sam na en server ne znaš pridt v Assetto Corsa.

Majstr ni dal miru, je reku da brez "selfija" ne gre domov

Posted Images

dirke za moje pojme sploh ni bila niti mal zanimiva, ne reÄm race2 in zadnjih cca 4 krogov ,ko se je Seat in BMW boril za 1 mesto, ne vem zakaj ni alf, niti Honde+Laceti tako slab :shock: , ne vem no, kmal bodo al sm ĹĄe Seati Ĺžgal ali BMW-ji, naj gre v rit...blush.gif:roll:

Link to post

Augusto Farfus izključen iz prve dirke

Vir: Superspecial.si

Augusto Farfus, ki je prvo dirko prvenstva WTCC končal kot 3., je bil kasneje izključen zaradi tehničnih nepravilnosti na avtomobilu.

Dirkalnik domačina Farfusa, je bil diskvalificiran po dirki, ko so avto pregledali tehničnih komisarji. Ti so na BMW-ju našli manjšo nepravilnost. Šlo se je za V podporo, ki je namenjena pritrditvi zaščite motorja. Le ta, ni bila v skladu s tehničnim pravilnikom, zato so Augusta izključili. Sodniki so obenem ugotovili tudi to, da moštvo na ta na način nikakor ni želelo goljufati. Z dodatno točko, ki jo je dobil Gabriele Tarquini, se je Italijan zavihtel na vrh lestvice voznikov, skupaj z Yvanom Mullerjem.

470px_030308_farfus.jpg

Link to post

Tom Coronel nazadovoljen z začetkom

Tom Coronel, ki je na uvodnih dveh dirkah prvenstva WTCC osvojil dve točki, je kljub solidnemu rezutatu frustriran. Nizozemec upa, da bo z novim motorjem boljše.

Coronel, ki vozi za poltovarniško moštvo SunRed Seat team, ja na prvi dirki v Curtibi osvojil 8. mesto in svojo prvo letošnjo točko. 36-letni voznik je tako 2. dirko začel z najboljšega štartnega položaja, ki pa ga s svojim bencinskim Seat Leonom, ni mogel maksimalno izkoristiiti. Tako je Nizozemec do prvega ovinka že padel na 4. mesto, za hitrejše dizelske Seate in BMW-je z zadnjim pogonom. "Kot prvo, mislim da bo SEAT letos najverjetneje zmagal v prvenstvu. Na dirko so bili pripravljeni odlično. Poleg tega, je steza 1000 m nad morsko gladino, kar bolj ustreza turbodizlu, kot atmosferskemu motorju."

"To je prav frustrirajoče. Nekaj časa se lahko trudim zadrževati voznike za seboj, a obenem vem, da me bodo v dveh krogih prehiteli. Razlika do dizelskih Leonov je precej večja kot sem upal. Lani sem za sabo še lahko zadrževal nekatere tovarniške Seate, toda letos je razlika na stezi prevelika. Na dolgih ravninah imajo precej več moči."

"Na naslednji dirki v Pubeli ( Mehika ) bo ponovno enako. Tista steza leži še više, 2000 metrov nad morjem. Po drugi strani sem tam imel nekaj dobirh rezultatov. Še vedno pa je to WTCC, z veliko spektakla in dobršno mero nepredvidljivosti."

Coronel je kljub vsemu pozitiven glede preostanka sezone. "Mislim, da bomo šele v Valenciji prvič videli prave razlike med avtomobili. V Valenciji bom dobil nov motor, tako da pričakujem izoboljšanje. Vesel sem, da sem tudi letos tukaj in da sem dobil priložnost s SunRed teamom. Prepričan sem, da bomo letos nekajkrat presenetili."

470px_060308_coronel.jpg

Vir: Superspecial, WTCC Media

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...