Skoči na vsebino

Kako začeti?


N.K.

Recommended Posts

Res je, da bi z nakupi firma več zaslužla in bi se zaradi tega potrudli in naslednje leto izdali še boljšo igro. Primer so kake dirkačine, kjer licence niso poceni in brez denarja v igro pač ne morejo dati ferrarijev. Ni pa res, da če bi igro kupil, da bi bolj užival v njej. Če mi igra ni všeč mi ni všeč, ni važno ali je zastonj ali za milijon evrov.

Link to post
  • 7 months later...

Toliko časa je že preteklo, kar sem pisal tule?  :shock: 

 

Je že pol leta, od kar "nabavljam" volan, pa ga še vedno nimam.. Enostavno se stvari ne poklopijo. Takrat sem bil totalno zagret za rabljeno g25, in skoraj bi jo že kupil, pa me je presenetila 150€ "vredna" položnica iz Telekoma. Ja mobilni podatki so dragi, če si butl pa ne spremljaš stanja.  [iz] 

 

Od takrat pa nekako ne naberem "kupčka", da bi kupil niti DF GT, kaj šele G25~27. Tipkovnica še vedno vsak dan trpi, Logitech je res vreden svojega denarja na kaetermkoli področju. 

 

No prejšnji teden sem se naveličal LFSja in konstantne vožnje po pisti v krogu, zato sem iz predala privlekel RBR. Po nekaj letih sem jo zagnal, opravil Rally School (oz. se še mučim s "scandinavian flickom" pri Advanced Tehnique) in začel voziti. Do sedaj sem ugotovil da je HP Fraizer Wells dokaj lahek in se ga napiflal ter, da je HP Cote d' Arbroz zaj**** do konca. 

 

Sedaj pa imam namen preizkusiti Asseto Corsa, 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...