Skoči na vsebino

Sean Edwards - Memorial race 29.10.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

29. 10 Sreda?

29.10 v Torek je pri Core Racing ob 10ih derka prvenstva. Če bi blo dejansko u sredo bi blo lažje da bi se kdo iz Cora udeležil. Je pa Tomaž že povabil use tam :) Itak bo konc derke pred zacetkom Corove.

Tako da me napište na listo prosim :)

Luka Peklaj

Link to post
  • Odgovori 187
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

HVALA VSEM ZA UDELEŽBO! 25 VOZIL NA ŠTARTU, TEGA ŽE DOLGO NISMO VIDELI! Upam da ste se navadili na avte ter spoznali progo Bo v prihodnje sigurno še kakšna dirka s tem modom, pa tudi na tej progi

Samo ena slika, da se vidi za koga smo dirkali

V urniku je narobe, v novici zgoraj je pravilno, torej torek :) No super, upam da pride tudi kdo iz Core Racinga :)

Yuken, super, sem iskal že vendar nisem našel letošnjega skina. Pošlji mi ga prosim na ZS in ga bom objavil! [ok]

Link to post

15. Joco Gorenc

Odlična ideja [ok] Bi pa lahko šli raje kakih 5 krogov in se strinjam glede kvalifikacij da se jih skrajša, če zaribaš krog pač zaribaš :)

Nisem že leta vozil te proge(shame on me!) ampak na srečo poznam skoraj vse ovinke.

Link to post

Jz mam pa srečo da sm pr suded GT5 na PS3 igrou in so mal spoznou to progo :)

Jz mam na 3/4 narjen en skin za točno ta avto. Če ga nardim do konca pa če bo kej za kej zgledu a ga lohk uporabm? Pa jaz pa Tomaž sva celo tko fancy da mava svojo čelado za ta mod že narjeno :P

Jaz tud upam d bo kdo iz Cora pršu. Sam po tej derki mamo mi pol tm derko Škoda prvenstva. Upam pa da se bo kdo opogumu.

Link to post

Če boš delal za vsakega dirkača posebej bo preveč dela, ker se bo folk prijavljal do zadnje ure pred dirko :) Lahko pa poštimaš ta skin, pa bomo zrihtali tako da se bo vse skupaj kopiral, namesto inštaliralo.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...