Skoči na vsebino

G25 Predelave


silverfox1973

Recommended Posts

SLI PRO Mod by RPF

Display Sx

SPEED Functions:

1. speed only,

2. Fuel : speed,

3. position : speed,

4. num lap : speed

5. Sector : speed,

6. Water temp : Oil Temp,

7. front tyres temp,

8. rear tyres temp,

9. front brakes temp,

10. rear brakes temp,

11. front tyres grip,

12. rear tyres grip,

Display Dx

TIME Functions:

13. Current Lap Time,

14. Last Lap Time,

15. Best Lap Time,

16. Time Behind Next,

17. Time Behind Leader,

18. Last Sector1,

19. Last Sector2,

20. Best Sector1,

21. Best Sector2,

22. Session Elapsed Time,

23. System Time,

24. Engine RPM,

Povezava!

20100416_5758p5dq.jpg

20100416_5751g5rp.jpg

20100416_5750rupd.jpg

20100416_5746n67c.jpg

Link to post
  • 1 year later...
  • Odgovori 48
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Theo, po mojem mnenju ne rabiš tistega za 50 GBP. Tista opcija brez fedra za gas je čist dovolj, je pa res, da je še vseeno 33.5 GBP brez poštnine...

Za ta dnar dobiš tudi Fanatecove Elite, z mal sreče pa celo CSP stopalke, kjer deluje bremz preko load-cell-a. Glede na to, da se ti ne mudi.. Pa jih lahko potem uporabljaš tudi, če menjaš volan, ker

Ima kdo mogoče že nixim mod za pedale? Gledal sem tale review:

In moram rečt, da me tole kar zanima. Pa bom naroču... A je mogoče še kak interesent, da naročimo skupaj pa si malce razdelimo stroške poštnine? Če naročiš en komplet, pride 24,50€ ... Če se naročijo trije skupaj, pride 62,30€ (20,70€ na komplet) - poštnina v obeh primerih všteta. Če je kdo zainteresiran naj sporoči, danes popoldan bom naročal.

Aja še to, pošiljajo pa samo ob ponedeljkih. Tako da pred koncem naslednjega tedna tega ni za pričakovat...

NAROČILI BI:

  1. Matjaž Murn
  2. Ale
  3. FBR18
  4. Seko
  5. zokid
  6. play
Link to post

Za 24,5€ dobiš fedr za bremzo in sklopko ter gumico za bremzo.

Če smo trije, je vse to isto za 21€. Ale mi je na ZS pisal, da je za, jst sm za, seko je za in smo trije.

Če se nas nabere več, jim bom poslal mail, če jih lahko več naročimo in mogoče dobimo še kaj extra popusta. Če hočeš 4 moraš 3+1 itd.

Link to post

Ja v bistvu res... če samo v pon pošiljajo se lahko mal počaka, verjetno bo še kdo hotel probat za 20 bucksov :D

PS: Kaj mi lahko nekdo še pove kdo sploh prodaja/predeluje tist mod en link višje k ga je maxl dal za cel volanski obroč z knofki in displejom za G25 (SLI PRO Mod by RPF ali pa tudi za F1 style steering še en link višje)... ceno bi tud rad vedel. Tam na linku nisem nikjer nič našu :D

Link to post

Dobil tale odgovor od Nixima

Hi there

Thank you for your enquiery, I am sure we can come to an arrangement to suit us all :)

Being as you are to order over three units we will supply you as many as you require at £18 per unit including postage. this is a big saving to your members of almost £6 per unit, a discount of over 25%.

This is a one time only deal so I would suggest you make sure all of your members are aware of this generous offer.

We are now out of stock for the next week or so and our suppliers are rushing a fresh stock of springs to us.

Please let me know how your orders are proceeding so we can make arrangements for packing and shipping.

regards

Dave

Link to post

Ja ok za 19€ nimamo kej gruntat :P. Torej jst sem definitivno za!

@zokid: Tam morš bit že mal štromarja... jst bi bol plug&play :P Mogoče kdo ve kakšna so kej cene tistih al je to zmeri gradnja v lastni režiji?

Link to post

cene se sučejo tam od 250 evrov naprej kolikor se jaz spomnim [smoke]

na tej moji plati so vsi inikatorji(obratomer, števec gear idikator) tudi za spodrsavanje kolesa edino gumbov ampak se tudi to da zmodat

simRD

Link to post

Enakega imam doma,pa ga neki neznam naštimat, oz len sem, morm se mal posvetit, zokidd te bom mal povprašal,če mi ne bo kaj jasno.

Fedre kdaj naročite, bi še jaz,hvala!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...