Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

Sorry za nov post ne morem editirat. Sam tole so pa mal čudno naredil za pršraufat volan.

Pr menjalniku lepo gre tisto ven za pršraufat, pr volanu pa ne :roll:

Pa zajebava me k pred ovinkom stisnem sklopko namest bremze [krniki]

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Nabavil sem si volan Logitech Formula Driving Force GT in morm reči, da sem zlo zadovoljen z njim [dance]

Res pa je da nimam izkušenj glede drugih volanov, ker je to moj prvi volan. Včasih smo itak vozili s tipkovnicami legendarne GP, GP2...icon_champion.gif

No sedaj je pa na vrsti trening sukanja volana [it] Potem se pa vidimo na progah.

Link to post
Sicer vredu, pa vseen ker so prodali na tone g25, bi bil pa lahko g27 zelo spremenjen, še kaj boljšega, sej kar je novo so le tipke?

if it aint broke... dont fix it. ;)

Link to post

Heee...sm vseen sej veš, veš kolk so potegnili keša, sicer ok sam volan je hud zaradi tipk, lahko pa bi bil nov lepši bolj brutalen menjalnik, in hujši fedback vsaj neki, pa žal ni, pa še cena bo dražja, kr pridvidevam da okrog 350e

Link to post

FFB je drugačen, tišji - sicer pa isto močen. Menjalnik je menda tut bolj ... trd. Odstranl so mu sekvenčno delovanje.

Js ne vem... Zame je dejansko na G27 vse kar bi rabu. Točn to kar sm pogrešal je blo še par dodatnih gumbov na volanu. Menjalnika v bistvu nikol ne uporabljam... Vedno uporabljam paddle shifter. FFB mi je čist dovolj močen na G25. Niti ga ne uporabljam na 100%, ker mam bolj švohne rokce pa se človk kar zmatra :)

Edino kar nism zasledu v reviewu - če so pedali kej trši ... edin to mogoče bi še dodal G27 ... pa ma vse za moje potrebe.

Sicer ga pa ne bom zaenkrat menjal. Dokler G25 dela, naj dela.

Link to post

Killer_B prva lekcija pri pedalih za komp k sm jih mel... (trustmaster formula neki) še iz časov viper racing je bla ... da pedala pritrdiš na tla nekak tako, da lahko na usako stopalko stopiš z vso močjo, pa se ne premaknejo. ;)

Tut s šraufi so bla Že na tla prtrjena! :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...