Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

On 30. 4. 2018 at 19:06, Domc je napisal:

Ima kdo ( @play ? ), kakšen odveč T300, ki je vreden samo še za rezervne dele? Rabil bi matično ploščo, mogoče tudi napajalnik.I-qW-6G5ALnm7cnErsZRYIErovtORLjgjlQ4X2rx2KWBXc9D6Hsn7qC4g6MklPDv4kSovIUoXeKgFF_TvXwM7WsfdfjHsM5hAIQnxf1N7km17-ttRQQeFvH_-UBMY9pMdUMhYpeCCQ35fv5IJBbcTNhLpPMb_b-FvRy5pJCywLIOhXTlFhXEqqwrutY42QJqPH3cUsVMDGyHNQk1fQRhfStIR7v5DBphecVGmrcZFOazn6iIeNLU7Iq5F0xYCyCdT3Xi0hsaMShj-1kMMwMxX1aadeRiTWPzm85hW1chJMoRrn4PlVXLhLnZJsfdoxwPQ2YyOy994I9-d_7DFOBvLKtaJPTYHjG3Fi41FIjZ6Dal7cALRZRbgSQiHp44Joz89FIfR0G8YGGTtqlNulRqkiTdye85PsFHqy3LMRwtKgGaLs7x1BVDB5TSEROXCZaJkLN8MMFtoHncsM761-07oYWdQVBbaBRjBKb6UfObhed79VOAKGhFcKD6fxN3ayl9NqANpDW7DNiQwP7CDVZ8e14m-DLpnLD05A362yP6P1KwqMOzGwIFm_Cie82yQ7f-bCZciI3My07qqH3hmtmxiBX5w2KG-oWVvW-gB0s=w1677-h943-no

Domc pošlji meil na info@playgame.si hvala

Link to post

Če vzameš to kar imava jaz in Marjan potem je to vse, če boš jemal boljšo bazo in bi rad volan pritrdil na navadno mizo rabiš to naročit dodatno..

Link to post
  • 4 months later...

Zdravo,

 

Kupujem Thrustmasterja 300 RS pa mi ni jasno par zadev. Prebral in pogledal ze prakticno vse reviwe na youtubu in vsi šinfajo pedale. Govorim o modelu z dvema stopalkama. Ce je možno bi imel raje ta model, zaradi stojala ki sem ga narocil, sklopka pa mi je tako ali tako odveč.

Kakorkoli.

Na Thrustmaster strani pise da pedali imajo progressive resistenco na bremzi.

Zdaj pa ne vem ali so to kaksni novi modeli ali se šalijo?

http://shop.thrustmaster.com/en_gb/t300-rs.html

Link to post

Hmm ne vem, samo že pedala od T500 so progresivna tako, tako... 
Odvisno kaj pričakuješ od pedal,čisto zanič najbrž tudi te od T300 niso, samo jaz bi na tvojem mestu slej ko prej kupil nekaj kar ima loadcell. 

Link to post

Klasični pedali ti merijo koliko daleč si jih potisnil medtem ko loadcell meri s kakšno silo si jih pritisnil. Zadaj je senzor, ki meri s koliko potisne sile pritiskaš na pedala. Pri avtih, ki recimo ingame nimajo ABS-a je zavirat z navadnimi pedali ali load cell kot noč in dan.

FANATEC CSL Elite LC je kompatibilen tudi z PS4 je pa res da v tem primeru rabiš tudi bazo (volan) od Fanateca.
Glede modifikacije T300 pa ne vem kaj se da in ali je vredno vloženega truda + denarja..

Torej če bi jemal Fanatec rabiš tole 

https://www.fanatec.com/eu-en/bundle/product/csl-elite-ps4-starter-kit-for-pc-and-ps4.html
+
https://www.fanatec.com/eu-en/pedals-accessories/csl-elite-pedals-loadcell-kit-eu.html

 

Link to post

Težko dam za kogarkoli roko v ogenj, samo kolikor jaz poznam ljudi,ki imajo Fanatec načeloma nimajo težav z njimi, je pa res do so mal v drugačnem cenovnem razredu kot TH.
Jaz osebno sem odprl dva ticketa za support in so odgovoril v roku par ur.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...