Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Mah itak preskok iz G27 full. (prej MOMO kot tvoj) Bolj tehnical report pa zgoraj omenjena. Sicer kar drago vseeno, ampak je pač combo, ki ne seka čez 1000€. Tista V3 sicer matrajo, ampak za ta denar je to to. Pač iz Fanatec. Ostalo pa ne vem...

Link to post
  • 2 weeks later...

Microsoft Sidewinder
ali pa oni volan z luknjo za Wii Controller :roll:

@Mitja Bonča daj nam malo pomagaj. Kaj ti je najbolj pomembno? Kvaliteta FFB, kvaliteta izdelave, zanesljivost, servis, maloprodajna vrednost po X letih, kako se pelje na PS345? Kot vidiš povodci popuščajo in bom očitno moral vzet forumsko radirko v roke...

  • Upvote 1
  • Haha 1
Link to post
On 3/23/2018 at 21:43, edgeslo je napisal:

Jaz sem šel iz T500 na zgoraj omenjenega Fanateca in ti lahko povem da je t500 igrača proti temu :)

 

Na pcju, ne pa na ps4 le v vednost za druge, na ps4 je elite čista tema....le v vednost :)

Link to post
On 4/3/2018 at 1:50 PM, enjoyer83 said:

Microsoft Sidewinder
ali pa oni volan z luknjo za Wii Controller :roll:

@Mitja Bonča daj nam malo pomagaj. Kaj ti je najbolj pomembno? Kvaliteta FFB, kvaliteta izdelave, zanesljivost, servis, maloprodajna vrednost po X letih, kako se pelje na PS345? Kot vidiš povodci popuščajo in bom očitno moral vzet forumsko radirko v roke...

Microsoft in Logitech odpadeta kot knof od hlač. In sicer zaradi nekvalitetnih stopalk. Fanatec bo itak. če bo.

Da odgovorim na vprašanaje, kvaliteta itak. Momo mi dela že od 2002, ni slabo ne? Servis imam sam doma, če je kvaliteta je tudi zanesljivost sama po sebi umevna (a ne?), cena se pa ve, mal dnarja mal muske, velik dnarja...

Uredil - Mitja Bonča
Link to post
Pred 21 urami , play je napisal:

Na pcju, ne pa na ps4 le v vednost za druge, na ps4 je elite čista tema....le v vednost :)

Zdej se pa počas umiri s temi ps4 forami, k tut niso več smešne. Tam imaš temo Fanatec vs. Thrustmaster posebej zate in se izživljaj, tukaj pa pusti, da forumašem svetujejo s kakšnimi konkretnimi predlogi kaj se splača kupit za PC.

Vso neprimerno vsebino v nadaljevanju brišem.

Link to post
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...