Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

Pred 5 urami , silicijeva dolina je napisal:

Ja, tale je tudi čudovit ;) Ne pa oni plastic fantastic, ki ga dajo zraven, ko kupiš volan za 700€.

Res je lep, kljub temu da ne maram Ferrarija. Je pa tole drugače bojda TS-PC Racer 488 Challenge Edition. Prihaja pa še več novosti od Thrustmasterja, med drugim baje tudi load cell add-on za stopalke. 

https://www.gtplanet.net/multiple-upcoming-thrustmaster-products-discovered-via-pricing-list/

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

vsak dan za 5% bolje....filing je proti njemu nor, t 500 je brutalen volan, ampka na tem je pa filing odpalen...kaj pa vem, bolj natančen, bolj čutiš mortizacijo vozia, povratni odziv ko prva kolesa bežijo iz ovinka, grbine, vibra, večina razen ffbja je vse razlika, sm vseen se ga še navajam, ...

Link to post
On 11. 11. 2017 at 12:06, silicijeva dolina je napisal:

Zgleda, da so ji manjši bolj všeč.

Bistvo je primerjava dveh aktualnih modelov, če se kdo res trenutno kaj odloča. Sicer bolj hvali moj combo, ampaj je tudi TS verjetno OK.

Uredil - mancSLO
Link to post
  • 2 weeks later...

Crni petek akcija Amazon.co.uk: Logitech  G29 147€ oz. 175€ dostavljeno na dom...je pa treba imeti se elektricni adapter UK->EU

 

https://www.amazon.co.uk/Logitech-Driving-Racing-Pedals-UK-Plug/dp/B00YUOVBZK/ref=sr_1_6?m=A3P5ROKL5A1OLE&s=computers&ie=UTF8&qid=1511506186&sr=1-6&refinements=p_6:A3P5ROKL5A1OLE

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...