Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

Silicij dela on na ps4?? žal ne....morš vedt da veliko pomnei in za prodajo in posameznika če reč dela na konzoli in na pcju, 80% strank raje vidi da dela oboje, mogoče 20% strank vazme izključno le za pc, oz , jih preštejem na svoje roke, tako da...

Volan ki dela na ps4 ali pcju, če ga prodajaš ima relano vrednost vsaj 30 do 40% večjo , kot da dela le na pcju, povdarjam mogoče je 10% strank ki išče volan za pc...folk živimo v slo, marsikdo si ne morem garfične privoščit za 400 , 600e, si pa komot lahk ps4 rabljen za 120 do 150e in imaš vse...za dirkat več kot dovolj...pc za 200e?? hm....

 

Murn madonca: , si se mi kr mal zameru..kaj čem:

 

(pa ne govorim o teh kištah, ki jih za GHD vaški mehaniki pod kozolcem skup zbijejo),

 

 

aja avto  za 70 do 250k eur, ga nardijo pod kozolcem, ne rečem za kake jugote karkoli , pa še to ne, ...od tega in pdoobnega, je pa vsaj 20% vozil ki jih folk dela po 5let skupaj, in vložijo le za materijal po 100k do 200k, mal preglej po kaki ceni se prodajao v top formi avti, sm primer Prekova Honda Civici ali podobne  honde so cene tudi po 50k+, samo sekvenca od 10k gor, pa jih štimajo pod kozolcem?? Za pokojnega plazo si sliša in še za več top šoferjem ghdja, pa ti tkoj najdem vsaj 15 vozil nad 70k do 150k+.....

 

aja kako je prestavlajt na th 500 in omp, si pa komoto pogledaš moj film katerga si že videl...., ne rabim metle, sreča mi je naklonjena da imam palce tko dolge kot ti..., mogoče celo manjše...,sem pa itak omenil , če je kak večji gušt kot je gol volan in sekvenca, meni osebno je...

 

 

 

 

 

 

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Citat

...povdarjam mogoče je 10% strank ki išče volan za pc...

Res? To pa nisem vedel. Se opravičujem.  Torej je več uporabnikov in lastnikov volanov, ki vozijo na konzolah? 

PS.: Mene osebno, čeprav imam doma konzole ne zanimajo dirkačine za konzole, za to me tudi ne zanima, če deluje volan tudi na konzolah ;) 

Osebno bi morda kupil Thrustmaster TS-PC Racer  in mu dokupil še Sparco P310 Competition obroč.

tspcracer-gauche.jpg

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

a ni logika??

 

evo logika po par dnevih, gt sport igra trenutno na moji frend listi 94 igralcev, koliko v slo igra na pcju asseto, ir?? jih naštejemo na 4x roke, se da?? Asseto še ja, pri iR men ostane mogoče en roka, ajde dve, dvomimmm...

 

Logika je vsa, da do 500e si folk nekako lahk privošči nek sistem, vsi bi imeli za 500e najraje vse ps4, th 500, sedeže...pač ne gre tako..., koliko je pa folka da si sestavi pc in hud volan in mogoče sedež za pc dirkačine?? Bore malo, imam fling da v slo ni niti 50 folka ki ima to urejeno vse, ajde v vrednosti do 1,5k eur, ko gremo na DD volan in pc, jih je mogoče v slo za eno roko, da zapravi za nek sistem nad 2k do 3k eur ali celo več...

 

Jst lahk vsakmu mirne duše rečem, če imaš volan da ti dela na pc in vsaj na eni konzoli, dost bolje da dela na ps3, ps4, se proda hiro oz tkoj, če volan dela le za pc in x1, se z njim poročiš, če dela le za pc si trgovec leta da ga dost hitro prodaš...

 

ps: od kar sme na tem forumu, se meni zdi da vsak pristaš konzole ni vreden tega foruma, čez njega se gleda mal drugače, ampak vam enostvano dodam da se bodo časi kmalu obrnili, oz sam vem da so se že, pa tega javno ne objavljam govorim,(od kje mi ta info, od prodanih volanov lahk enostavno rečem da gre 90% volanov konzolašem...) in če boste hotel da sim v slo živi dokaj dobro, se bo treba tudi njim podredit, stopit en korak nazaj, to je le moje osebno mnenje  do vseh vas oz do sveh ki radi furamo, oz da sim sploh živi, da se dob nov folk in ostalo...pa naj človek fura na pcju, ali konzoli je men vseeno, men je le važno druženje, pa na koncu kolk dobr voziš, da ne delaš zmedo...še en x moje dobro mneje do vseh vas, in tukaj vas v bodoče čaka, da dobite člane, nov folk, nov zagon...realno vam da vedeti s prihodom Assete na konzole, da je ratala konzola in nek top volan top najcenejša kombinacija, se pravi nova roba max 700e top sistem , kaj šele rabljena recimo t 300 za 150e, ps4 za 120e, imaš ubistvu za 300e vse, lahk na polno uzivaš..., sej pravim za ps in borih 300e jaz nimam kaj praskat, lahk se po rit, to je tudi vse...

Se pa bo realno pokazala slika v roku 3 do 6 mesecev glede GT sporta, ker folka je na dan vsaj 5% več, sam on line community je zelo močan  močno upam, ker se bližajo nora tekmovanja, katere oni delajo (plačana, ne plačana in še več) in s  tem bodo marisiko vozil njihove lige ali še kaj več, ker nikoli ne veš kaj pričakovat, že v gt6 je kar nekaj igralcev danes v pravih tekmovanjih ali še kaj več...

 

 

Link to post

Play, jaz te razumem, dal sem oboje čez. Na konzolah sem gnal Gran turismo do onemoglosti, na PC-ju pa razne formule, R factor in trenutno Assetto. 

 

Zakaj prodaš več volanov za konzole? Preprosto, ker je več kupcev mlajših, pa vsak ki vozi Need for speed misli da je kralj ulice, potem prešalta na Gran turismo ali Forzo in vidi, da le ni najhitrejši v mestu, vendar je še vseeno zabavno. Na konzolah je vse bolj simpl, se priklopiš, narediš server, pride v kratkem gor 20 folka in gasa. Pravila so jasna in ne stroga, zato je to pure fun. 

Ki pa sčasoma rata monoton. Premagal si že vse na vasi, hočeš več, rasteš gor, dobiš svoj prvi avto, vidiš da se ne obnaša tako kot v špilih, ne moreš pa si kupit kake Prekove Honde, da bi v živo potestiral. Potem najdeš simulacije na računalu, kjer je vse zakomplicirano, milijon pravil, tvoj Gamepad lahko vržeš v smeti, vsi imajo neke super duper volane. Nikomur ne sežeš do kolen, vendar bi jim rad podkuril pod nogami. 

Imaš dve opciji, ali greš nazaj na konzolo in upaš, da bo naslednji Gran turismo boljši (pa ni), ali pa se vržeš v sim vode, nabaviš orenk volan, ohišje za zic, sestaviš svoj mali kotiček, v katerem uživaš. Naučiš se voziti z velikimi fanti, spoznaš da se morda tudi ti lahko kosaš z njimi in ko enkrat premagaš tvojega vzornika na stezi, potem poti nazaj več ni. Enostavno so konzole za takega človeka otroška igračka, prava stvar pa je PC in sim špili na njem in njih organizacija. Sedaj je samo odvisno od globine tošla, kaj vse si boš omislil.

Link to post

Vse je keč v tošlu....zato sem omenil na roke in noge naštejem folk v slo ki zapravi nad 1,5k eur robe za pc sistem, če se motim naj me en popravi, žal ni res da je GT SPORT serija relalno slabša od GT 6, počakaj, boš videl, malokrat govorim bedarije oz reči katere se ne uresničjo...

Ti dam kust za glodat: Asseta na pcju ali ps4 je 99% enaka, edino ne vem točno kako je na pcju ali ps4 glede urejanja serverja, vse ostalo, fizika, nastavitve je enako...naj ti veli podatek da asseta na ps4 na plošček joystick ni vozna, je le na volan..., je pa res da odvisno koliko reklame ima špil, na ps4 asseta se nas en nabere niti 5, enako ne pc2, v gt sport garantiram da v roku 30 dni, nas je vsaj 30 ki vozmo na volane...relano 20 ajde, ampak to je mesec dva emseca špila, ne pa kr leta iR in pdobnih zgodb...

Sej rpavim dobronamerno, da če kdo onei furam na konzoli, da se TA folk ne glede kot nidforspidaše...a me razumeš? Š enx vse je dobronamerno, da ima portal prej več članov kot manj, tudi zadnje 2lti dni kr vidim folk na pcju, zapravi po 1k, 2k, pol pa čez noč neha?...

 

Silicij na pcju dela vsak obroč, na konzoli ne, da ne bo folk mešal, na th 500 rs in fxxx obroč ne dela na ps4 v igri, razen če igra podpira in plošček in volan hkrati, da si pomagaš...

 

 

Link to post
pred 17 minutami, Rokovnjac je napisal:

Play, jaz te razumem, dal sem oboje čez. Na konzolah sem gnal Gran turismo do onemoglosti, na PC-ju pa razne formule, R factor in trenutno Assetto. 

 

Zakaj prodaš več volanov za konzole? Preprosto, ker je več kupcev mlajših, pa vsak ki vozi Need for speed misli da je kralj ulice, potem prešalta na Gran turismo ali Forzo in vidi, da le ni najhitrejši v mestu, vendar je še vseeno zabavno. Na konzolah je vse bolj simpl, se priklopiš, narediš server, pride v kratkem gor 20 folka in gasa. Pravila so jasna in ne stroga, zato je to pure fun. 

Ki pa sčasoma rata monoton. Premagal si že vse na vasi, hočeš več, rasteš gor, dobiš svoj prvi avto, vidiš da se ne obnaša tako kot v špilih, ne moreš pa si kupit kake Prekove Honde, da bi v živo potestiral. Potem najdeš simulacije na računalu, kjer je vse zakomplicirano, milijon pravil, tvoj Gamepad lahko vržeš v smeti, vsi imajo neke super duper volane. Nikomur ne sežeš do kolen, vendar bi jim rad podkuril pod nogami. 

Imaš dve opciji, ali greš nazaj na konzolo in upaš, da bo naslednji Gran turismo boljši (pa ni), ali pa se vržeš v sim vode, nabaviš orenk volan, ohišje za zic, sestaviš svoj mali kotiček, v katerem uživaš. Naučiš se voziti z velikimi fanti, spoznaš da se morda tudi ti lahko kosaš z njimi in ko enkrat premagaš tvojega vzornika na stezi, potem poti nazaj več ni. Enostavno so konzole za takega človeka otroška igračka, prava stvar pa je PC in sim špili na njem in njih organizacija. Sedaj je samo odvisno od globine tošla, kaj vse si boš omislil.

Hahaha to si mi z ust snel ;) Imam Gran turismo 6 in ne vem, če sem preigral 3 ure. Enako je z Xbox Forza serijo, ki je kar nekaj. Z ploščkom ni igrabilna z volanom pa sploh ne. Potem pa bodi srečen :D Potem pa spoznal PC simulacije in vrnitve ziher ni več. Konzola in simulacija ne gresta z roko v roki.

Link to post

Ne bom več pisal ker pač sory ni logite, gt6 ali gt sport se na volan ne pelje dobr?? Veš zakaj se NE, ker nisi igral niti 5h skupaj, nisi si uredil niti enga vozila , nisi niti porbal....lej mi je žal, ampak bom odnehal, naj bo vseeno sveta vladar le pc in ala enak špil, najbolj da mi še en začne nabijat da je asseta na pcju 100x boljša kot na ps4, pa je vse enak, vseeno odneham, dokler ne bo kreg, oz zamera slučajno taka da forsiram konzološake dikačine , aktere so za otroke, oz nfs kurjenje gum...pa naj vam bo!!

Link to post

Nisem nič rekel za Assetto na konzoli, ker je še nisem sprobal, le GT serija ni igrabilna z volanom kaj še le z ploščkom. Ko gledam tisti grozen lag, zvok in fizika dirkalnikov, ki je kar nekaj, me kar mine. Sem se pač razvadil zaradi pravih simulacij ;) 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Pozab na gt 6 in zvok, dej mi pol relano odgovr na gt6 in zvoke, vozil imaš 1,2k , 1200 vozil, 90% vozil se lahk tuna na 3 izpuhe, se pravi na hitr 3, 000 različnih zvokov, kam na 10x bluray disk, pa neb blo dost....a ni logike, da fizika ne bo top, kaj šele zvok in ostalo, če imaš vsaj 1k vozil...

Preglej malo Gt sport in zdej zvoke vozil, je logika da bo reč izpiljena, ker je bore mal vozil 150, sicer prihajajo nova vozila v bodoče, katera bodo enako super modelirana, fizika ti pa povem da se je mogoče spremnila za amx 10%, ker je bila v GT6 super dobra, ČE SI vozilo prilagodil, uredil, nastavil, če nisi , ne pričakuj dobrga filinga, in ja na gt6 se je odlično plejal t500rs, enako na gt sport, enako na gt sport tgt, ..., en dan prite do mene na varno šolanje in govoričenje glede fizike, pa vam bom jaz vozilo uredil, vi probate in podate svoje mnenje, gt serije če ne gledaš kot celoto, koliko vozil in vsega je, ti pač ni jasno splho kaj špil nudi, lahk ti rečem si si ga igral 100h nisi naredil nič...

Link to post

@play ne se sekirati, če meni niso konzolne dirkačine dovolj dobre, da bi zadovoljile moje apetite po simuliranju ;)  Tudi Project Cars 2 je lepa in dobra igra, ni pa top šit simulacija na kateri bi slonel dan in noč. Vse kar se sveti ni zlato. 

Ps.: držimo se teme.

pred 43 minutami, markop je napisal:

@silicijeva dolina če pogledaš na link lahko sklepamo, da so vsi obroči kompatibilni z bazami, ki so deležne upgrejda.

Sem namreč resno začel študirati,  da bi nabavil ta Sparco obroč in ga namontiral na moj T500 ,ker mi je ful dober in še ful bi se podal k iRacing Corvette DP ;) 

Link to post
Pred 4 urami , Rokovnjac je napisal:

Play, jaz te razumem, dal sem oboje čez. Na konzolah sem gnal Gran turismo do onemoglosti, na PC-ju pa razne formule, R factor in trenutno Assetto. 

 

Zakaj prodaš več volanov za konzole? Preprosto, ker je več kupcev mlajših, pa vsak ki vozi Need for speed misli da je kralj ulice, potem prešalta na Gran turismo ali Forzo in vidi, da le ni najhitrejši v mestu, vendar je še vseeno zabavno. Na konzolah je vse bolj simpl, se priklopiš, narediš server, pride v kratkem gor 20 folka in gasa. Pravila so jasna in ne stroga, zato je to pure fun. 

Ki pa sčasoma rata monoton. Premagal si že vse na vasi, hočeš več, rasteš gor, dobiš svoj prvi avto, vidiš da se ne obnaša tako kot v špilih, ne moreš pa si kupit kake Prekove Honde, da bi v živo potestiral. Potem najdeš simulacije na računalu, kjer je vse zakomplicirano, milijon pravil, tvoj Gamepad lahko vržeš v smeti, vsi imajo neke super duper volane. Nikomur ne sežeš do kolen, vendar bi jim rad podkuril pod nogami. 

Imaš dve opciji, ali greš nazaj na konzolo in upaš, da bo naslednji Gran turismo boljši (pa ni), ali pa se vržeš v sim vode, nabaviš orenk volan, ohišje za zic, sestaviš svoj mali kotiček, v katerem uživaš. Naučiš se voziti z velikimi fanti, spoznaš da se morda tudi ti lahko kosaš z njimi in ko enkrat premagaš tvojega vzornika na stezi, potem poti nazaj več ni. Enostavno so konzole za takega človeka otroška igračka, prava stvar pa je PC in sim špili na njem in njih organizacija. Sedaj je samo odvisno od globine tošla, kaj vse si boš omislil.

Madona da ne morm bit tiho, imam vprašanje le eno, si igral GT6 na volan, in kateri, mogoče na th 500?

Tudi za Gt sport omeniš ni boljši, probal si ga?

V sim vode se lahk enostavno vržeš če ti banka odobri vsaj 1,5k kredita da imaš mogoče soliden pc in ok dost dobr volan...

 

Enako me zanima Silicij omenil si : tvoj post : (Hahaha to si mi z ust snel ;) Imam Gran turismo 6 in ne vem, če sem preigral 3 ure. Enako je z Xbox Forza serijo, ki je kar nekaj. Z ploščkom ni igrabilna z volanom pa sploh ne. Potem pa bodi srečen :D Potem pa spoznal PC simulacije in vrnitve ziher ni več. Konzola in simulacija ne gresta z roko v roki.)

 

in Forzo, sem 100% nisi jo vozil na fanatec volan, enako GT6, močno dvomim da si vozil na volan?? Sem omneil asseto vs pc vs ps4, vse enako, ampka zgodba se ponavlja dalje, na ps4 ni vredna nič (še sreča da jo en od vas niti ni probal na ps4 in volanu)...na pcju je pa top šit...

 

Meni je žal in lahk rečem le eno, pišete sory traparije, vem da če vas en osebno vpraša kje se dobro vozi je odgovor le za vas en, vse na pcju ostalo je tema, enako bi jaz lahk rekel ali je poni bicikl čist ok, ali res rabim specialko za 1k eur, ...če bi imel doma specialko bi jo prokleto hvalil, ker pa sem mnenja da lahk probam skor kar hočem in ja probam reči, povem mnenje, pa ne zato da se zaradi tega kaj več proda, niti pod razno, povem realno, samo včasih se mi resno zdi, da če pohvalim špil na konzoli, bi marsikdo najraje napisal da se za brezveze igračkam, morete vedeti tudi eno, da zaradi takega razmišljanja  v slo sim ne živi,  in meni se v teh letih poraja le eno, še slabše bo živel, ker pač nikoli ne boste določeni osebki stopili korak nazaj, enako je mišljenje vas določenih da relane dirke, ala ghdji, kaki timeA, so za fantke, vse ostale drike pa za prave fante...ampak žal tako VI, ne osebno jaz, zgublate folk na tem portalu, in date jim vedeti le eno, če hočeš bit dec, ali hvaljen na tem forumu, morš imet ali strašen pc in volan, ali DD volan, ali še kaj več, če ima nekdo konzolo in ok volan, se pa pač le igračka....

Dokler ne boste spremenil mnenja , sem očitno edina oseba ki vam to že par let nabijam, sicer pa tudi sim je le sim, sej je Silicij en dan omneil da je le iR simulacija, ostalo ne, danes je drugače, jutri ko bo mal zapihal bo spet vse drugače...

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...