Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

Ta volan naj bi bil FAKE, oz. doma predelan G25. Sem vidu to že par mesecev nazaj.

Če je pa slučajno res to naslednik G25, pa še tok boljš. :mrgreen:

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Sam kokr sm bral so teli logitech kr legende... Vsaj v ZDA,... ko je kakšna reklamacija za shifter, pošlejo shifter nazaj, dobijo pa kr cel volan. Eni celo niso niti pošiljal nič nazaj in dobil cel nov volan... V slo pomoje to ne deluje :P

Link to post
Nekajkrat sem že napisal pa očitno ni zaleglo :)

Tukaj: http://www.pixmania.com/si/uk/1737013/a ... l-set.html

195€ + 10€ poštnina... Dostavijo ti ga na dom. Nobenih komplikacij, plačaš s kreditno, basta.

Js mam volan že leto pa pol, nobenih problemov :P

Hvala za link, tu naprimer ga dobim za 200 eur, v sloveniji čez 300 eur. icon_joj.gif vse kaže, da je pri nas vmes še 10 posrednikov (ki dobro zaslužijo), preden pride izdelek do končnega kupca. icon_jaooo.gif

kako je pa kaj z garancijo? je mednarodna, sam dvomim da bi pri nas hotli take stvari popravit.

Link to post

Z garancijo iskreno povedano ne vem kako je, ker mi je zaenkrat še ni blo treba uveljavljat (tok tok). Dobiš jo seveda zraven in pomoje bi ji načeloma pri našem zastopniku za logitech lahko uveljavljal...

Link to post

Glede na to, da smo v EVROPI :roll: itak zdej dobiš "evrogarancijo", tako da naj bi lahko garancijo uveljavljal kjerkoli v Evropi. Tudi v Sloveniji. :mrgreen:

Link to post
a dej no play ... to je očitno, da je ta volan Logitech G29 ... kakšen Mitja neki icon_owje.gif[owje][iz]

Itak ma men je ta 100x lepši,kot če je res to novi g27, sm zelo dvomim, to je neka predelava, zihr bo g27 karkoli če, bo sigurn dosti drugačen, boljši,večji, itd

Link to post
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...