Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

  • 2 weeks later...

nekateri hvalite enega, drugi drugega, vsi ste istega mnenja, da je G25 odičen volan (za tako ceno (300 eur) tud more bit odličen).

Katerega priporočate do cene največ 150 eur??

gledal sem logitech momo in mislim da je za ceno 90 eur še najboljša izbira. Ali pa se motim?!

Link to post
Hvala za nasvet, tehnica se že nagiba k Driving Force GT [ok]

Hud volan, al pa kak rabljen g25 [ok] , sej keč je da so vsi hudi, df pro novi in stari, momo in g25, meni je celo najcenjši df ex dobr.

Link to post
hud volan, al pa kak rabljen g25 [ok] , sej keč je da so vsi hudi, df pro novi in stari, momo in g25, meni je celo najcenjši df ex dobr.

Play, tok kot ti zadnje čase voziš sploh ne rabiš volana. :mrgreen:

Link to post
hud volan, al pa kak rabljen g25 [ok] , sej keč je da so vsi hudi, df pro novi in stari, momo in g25, meni je celo najcenjši df ex dobr.

Play, tok kot ti zadnje čase voziš sploh ne rabiš volana. :mrgreen:

Heee sej bom noo, icon_ok.gif, sej pravim en kup težav doma, a vseeno na vikendu jaz zelo pridno treniram, če vrjameš skor vsak dan 1h ali več.icon_thumbsup.gif(se že pripravljam za WTCC 09-10 in testiram Bmw-ja, Seata, vseen čakam Lado! [champ]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...