Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

  • 2 weeks later...
Danes sem razdrl mojega G25 in bil nekoliko presenečen koliko dela je potrebnega, da ga razdreš pinch.gif

Video kako odpreti menjalnik...

http://www.youtube.com/watch?v=dJeBq6kq ... ure=relate

d://http://www.youtube.com/watch?v=dJeB...eature=relate

d

In še en video kako porihtat fedrco, da bo menjalnik tišji pri menjanju prestav!

Sem že šred časom"popravil" svojega :)

viewtopic.php?f=9&t=411

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Da nadaljujem temo o volanih ...

Js sm s prehodom na G25 tut izboljšal svoj cajt za kako sekundo. Samo imam občutek, da ni bil volan neposredno vzrok za izboljšanje, temveč moje izkušnje, ki sem jih postopoma pridobival. Če grem sedaj na stari volan, grem stavit, da lahko delam zelo podobne čase kot z G25...

Link to post

No jaz za pisto ne morm rečt, kr je z momotom nism skor nč vozu, sem pa v RBR po dveh dneh, ko sm se mal navadu na nov volan, potolku čist vse svoje rekorde, na daljših progah tudi po 10+s :D

Link to post

B_U_R_I ubistvu je nekak res, oz. več voziš bolši si!

1 sezono 3-4mesece sm vozil z DF EX volan za 20e

-nato DF PRO sm kr za 1s zbolšal

-nato g25 pa sm kr še za pol sekunde popravu

-sej keč ni od volana, sm trening in trening, je pa res vsaj meni se zdi, ne vem no, z g25 sem najbolj nekak natančen, mi je pa edin hudo ker ej premalo tipk, pa vseen vse da rešit, mojster mitja rad pomaga in imaš nato še preveč tipk!

-ko pa bom dobil-če, frex-a bom pa bončo tak nažgal.....(sanja svinja kokuruz....) [Jel] [Jel]

Link to post

hehe..

frex res zgleda hud volan..sm pa gledu test na SMT k so mel frexa in je un voditelj pač reku..

"Če se uprašate ali boste hitrejši s frexom kot z g25 je odgovor pritrdilen,vendar ne več kok kako desetinko,Če se uprašate ali boste s tem volanom bolj uživali..prav gotovo"...

Tako da mogoče max 0.2s na krog več pa zihr nebi prdobil s frexom..je pa res hud volan..usaj zgleda tak [ok]

Link to post

Moje besede so bolj hec, kot pač realnost, prej bi stavil, da če imaš prvi volan, da boš z frexom naredil slabši čas, kot na g25, ker pač je na frexu fedback dosti močnejši, pomoje že min stopnja je močnejša,kot full na g25.

Link to post

ja glede tega se nebi ravno strinjal..pomoje se da štimat enako kot pri g25 in vseh ostalih pač po procentih..res je da je močnejši vendar je zelo odziven.G25 ima še vedno malenkostno zakasnitev.

Tisti ki imate g25..s kolkšno močjo ffb-ja špilate?jest mam naštiman na 58% in mi je ravno dovolj..drugače po uri in pol dirkanja že roke bolijo:)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...