Skoči na vsebino

Virtual Reality Headset


Gapi

Recommended Posts

Kaj pa je ta rešitev oz. orodje, da ne bomo tudi ostali tavali v temi? A govoriš o SweetFX? :) Dobim DK2 na preskušnjo, tako da bo tale info ravno ob pravem času ...

Uredil - bofu
Link to post
  • Odgovori 321
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dober dan vsi  Jaz sem pa nabavil HTC Vive in končno "dela" na Assetto corsa (unofficial hack). Lahko pa povem da je boljše kot official PCars. Evoga še moj video, primerjava. Bom naredil še video kje

Evo ,nabavil dk2,po dobri ceni Pizdarija na quadrat.Sploh si nisem mislil,da zadeva tako resnično prikazuje 3d.. Bom kr preskočil cv1 in htc vive1.CENA=IZBOLJŠAVE glede dk2 niso tako očitne.

Že vidm k bom hotu z Oculusom furat, pa se bom mogu najprej v FB vpisat...

se boljse pa ce kar napises kaj je vse potrebno narediti v AC (config v app in ingame), da pol zgleda kul. Pa kaksen HW spec tudi nebi skodil da se znamo orientirat glede nastavitev. Bom jaz tudi ta vikend dol v klet privlekel DK2, da se na volanu in AMD kartici probam. NA Nvidia 780 je vse s pCars delalo res fenomenalno z novim SDK, in to brez dodatkov. TNX [ok]

Link to post

bofu...AliBuggy

 

Ja nekatere okulus igre imajo narejeno,da si lahko zvišaš resolucijo na 130 al pa 150 %,mogoče je to to.....tudi na grafični se da to naredit,a ni nikjer prijelo,le dirt sem lahkjo zvišal in je bilo supr za vidt..........

Na strani od okulusa boš moral dol potegnit oz,ti bo program namestil runtime 132 in boš le sledil navodilom......tam na tisti strani je tud sdk 132.......jst sem to dal kar v mapo od oculusa....v tem sdkju je mapa tool in pa  ta program...ga upališ pustiš skos odprtega,kar spremeniš je pixel override ki ga daš na 1.5(tako pišejo na forumih)jst sem dal več(2.5) ,pa mi je že mal trokirala igra,pa kakšne res opazne razlike ni bilo,sploh ne vem če je.......(sam sebi si morda lagam da je,hehe)

V assetto .........................čak ti kar slike naredim....nekatere stvari se splača imet na low ker je zelo važno da ti deluje tekoče,pa na riftu niti ne kaj dosti ne opaziš med low pa medium pa itd.....vsaj par dni ne hehe

zu6.jpg

 

Ko zaženeš setup rifta ,preskočiš par zadev ker ti kao ne zazna dk2........

Demote poberi kar z homa...................so zastonj.....harry ,lost, invassion,dreamdeck...itd...pa poglej si jih stoje--obvezno 100x boljši filing kot pa da kje sediš

Kar večkrat obriši leče,ker se hitro kaj "zamegli"

brez kontrolerja ne boš šel daleč:D

kaj še ..............hmmmmmmmm.................

Aja na volanu dej si naštimat pogled levo pa desno.....s tem potem resetiraš vr pogled assetto corse...pa tam v igri desno imaš tud app....za si naštimat pogled,tako da imaš volan tam kjer ga imaš v resnici....zakon filing rata

Jst app imam samo dve......... za čase kroga in pa app pozicije pa kolk krogu je  še.......Z F9 odstraniš tauno default app,ki te bo motila tam spodaj hehe

ammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...če se še kaj spomnim dobišem .....uživaj

tvoje prve besede pa bodo...(.kot so bile moje pa od frendov,k so to probali..).............pa ne me jebat......in to večkrat hehe

pc............... Asus Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K zaenkrat stock 3.5 GHz,ram ddr4 2800 16gb,strix gtx 980 ti

Uredil - baty
Link to post

Ma kaj je že peta zjutraj.......ehehheh...[owje]

Vam povjm,ma dkdvaju se je prkazala marija:D

ta pixel override imam na 2

Vse je bolj jasno razločno,demoti kot je invassion je sedaj kristalno čist,igra(demo)war thunder je povsem druga,prej nisem videl nasprotnega letala 20m pred sabo,vse nekam megleno je bilo......ma zdajjjjjjjjjjjjjjj

pa eve valkyire, k sem mislil da je super že tako,ma zdajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

 

 

 

 

ma zdaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjj .........................gram spat:lol:

Uredil - baty
Link to post

Hvala! Ful natančno opisano :) 
Je po tvojem načinu pisanja možno sklepat kakšen je filing, hehe

Ma, enkrat sem ga že imel tu in mi AC nekako ni uspelo usposobit z sdk 0.6. Fora je, da nismo imel adapterja iz dvi na hdmi (ne spomnim se točno kater) ... No, na koncu, ko sem pospravljal nazaj v škatlo pa vidim, da je priložen [Joj] To je bila edina možnost, ki je nismo preskusil, potem pa ni bilo več časa ...

Je pa bp delovalo z Dirty Rallyem ampak je bilo zame po 5min konc veselja, mislim, da vemo zakaj :) Moral bi ga imet dalj časa, da se navadim ...
Citiram kaj je napisal Marco M:"(by the way: by enabling the "lock to horizon" in options video of the game, personally i don't have more problems with sickness). "

Uredil - bofu
Link to post

Baje ,de je ta pixel override zelo požrešen za grafično kartico......tudi sam lahko na 2.0 imam le war thunder pa ac in par demotov,če ne imam na 1.5,eve valkyrie pa moram dat na 1.2

Sam vseeno je razlika takšna da........:shock:

Mogoče streljam mimo,sam ta dk2 1920/1080 podpira tudi 4k

 

Uredil - baty
Link to post

Če jaz naredim na 1.5 pixel override in zaženem 1.3.2 SDK se grafični zmeša. In že v OR meniju vse blokira. Pa moja grafična ni ravno podhranjena (Radeon R9 390X 8GB),16GB Ram,razen procesor bi znal biti težava,čeprav kolikor vem se pri igri sploh ne gane oz.ni težava v njem. Kolikor vem ta program poveča glajenje robov in izostri objekte v oddaljenosti. Nisem pa ziher. CV1 pa itak tega ne potrebuje,ker je itak dosti,dosti bolj jasna slika.

Pixel override poveča resolucijo.

Pa tudi nov SDK je zunaj: https://developer.oculus.com/downloads/pc/1.4.0/Oculus_SDK_for_Windows/ 

Ps: se pa sam updejta,tako,da vam ni potrebno nič storiti.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Kako lahko poveča resolucijo? Ne moreš iz enga piklsa dobit kar dva ... Piksel je piksel in tok kot jih je, jih ne moreš z nobenim SW povečat. SW ti lahko samo izboljša prikaz slike na obstoječih pikslih.

OR lahko, da podpira 4K, samo ti ne prikazuje v taki resoluciji. Tudi jaz lahko na svojem FullHD ekranu gledam 4K posnetke, vendar jih vidim v FullHD in nič več.

Link to post

Ja ja saj to Matjaž,jst imam tud projektor sanyo z5 ki ima 1280 x720nativno,pa podpira 1920 x1080.....in vse igre izgledajo veliko boljš na 1980 kot pa na 1280......tako,da smatram da je pač tuki z okulusom ista fora.

Ben, že prej sem bil zelo  zadovoljen,zdaj pa prav žarim od sreče  hehe....

Upam samo daj pri okulusu kaj ne zaserjejo z updajti,[opa]

 

In hvala silicij za nasvete in obrazložitve,škoda kr nas je zaenkrat kr malo v tem svetu,da bi še kaj kaj pokramjali.:oops:

naj živi VR:lol:

Link to post

 @baty sedaj vem kaj moraš narediti,da ti bo debug tool deloval tekoče,pa če boš nastavil na 1.5 ali/ celo več. 

  1. Zaženeš OR program
  2. Vklopiš OR
  3. Preveriš,da je slika v OR napravi v glavnem meniju in da deluje vse tako kot mora
  4. Sedaj pa zaženeš "Debug tool.exe" in nastaviš željeno vsoto v Pixel override (priporočam 1.5)
  5. Preveriš,če je slika v OR meniju tekoča oz.da deluje brez zatikanja
  6. Sedaj lahko poženeš igro

Če bi naredil v nasprotnem vrstnem redu glede debug tool in OR programa se zgodi,da je tracker zbugan,kar se je dogajalo meni. Pa še slika je trzala. 

Razlika v izrisovanju pokrajine v daljavi,predvsem pa zavojev je kot noč in dan. Prav ne morem verjeti,da je takšna razlika. Če ne bi bili pixli vidni bi dejal,da je enako kot preko zaslona ali pa CV1.

Link to post

o super da dela!!!!

Ja pa res..sem vedno po menuju upalil,zato me ni nič nagajalo...

 

A JE RAZLIKA A...:shock:[owje]:shock:,

No,JSTzdaj samo še čakam dirt rally,ja in  še potem,upam ,da bom lahko pilotiral red barona v battlefieldu,:shock:

 

Uredil - baty
Link to post

Dober dan vsi :) Jaz sem pa nabavil HTC Vive in končno "dela" na Assetto corsa (unofficial hack). Lahko pa povem da je boljše kot official PCars. Evoga še moj video, primerjava. Bom naredil še video kjer predstavim bolj podrobno.
 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...