Skoči na vsebino

WRC Targa Florio 29.1.2013 [rFactor]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 117
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidim, da ste se imeli fajn, mi je skoraj kar žal da se nisem prijavil. Čestitke domačinu, Erženu in prvemu zasledovalcu pa vsem tistim ki so končali. Ni simpl celo odpeljati, se mi je parkrat zgodilo

Sporiš je tolk hitr na Targi, da je šel kar v prihodnost.

Frenk Kosi, 54:00

Madoniš :(

Najprej, čestitke za zmago!

Jaz sem naredil na zacetku dve dost butasti napaki, sem moral avto obracat, ampak prvi sektor, in polovica druzga sta sla supr :)

nato je blo par brezveznih napak, nakar mi sred ničesar, glih v ovinku pomanjša igro in mi nabije neko uiber nujno Windows obvestilo -.- [Joj]

Hitr zaprem, odprem rfactor, pol je pa uzel še neki cajta da sm ugotovu u kero smer se morm pelat... Fak... Če bi malenkost boljše vozil en del proge, in na koncu proge letu v maline za ograjo, bi pršu pod 34.25 ... :( Nima veze, izpolnu sm si cilje, da me prehiti največ dva folka, začuda me ni noben [owje] , in da pridm pod 35 :)

Skratka, tale Rally štart je men osebno dost zakon :) Tud proga je awsome, z izjemo neki čudno trdih količkov :P BRAVO fantje [ok]

Link to post

Čestitke prvo Tomažu za zmago, prav tako Mitju!

Super event, držat koncentracijo dobre pol ure je kar teško, mal se zamisliš, preslišiš navodila za 2 sekundi in si v malinah :D

Po poti sm se mogu umikat tut oviram(po tleh ležali kolci, znaki...), ampak mi je uspela dobra vožnja in čas cca. 33.40.

Glede na to da ni blo treba prehitevat, sm po doooolgem času izbral bumper cam, da je bil občutek hitrosti hud, in je blo zakon! :D

Ko bo spet kej na tej progi, sm zravn!

Link to post

Uf, tole je pa bilo...

Maxl, super da si izbral Targo... ko sem jaz organiziral, ni bilo nobenega. Diktatura očitno deluje :D

Tudi mod je proti prvotnemu meni bolje sedel, saj se da it fajn počez, 4x4 pa še vedno dosti oprosti. Ene dvakrat se mi je srce skoraj ustavilo, pa je na srečo šlo skozi brez malin [iz] . Na srečo pred mano noben ni podiral količkov, zato se je dalo lepo vozit.

Če Mitja ne bi vozil, bi odpeljal nizkih 33 ali visokih 32 minut in bi bil zadovoljen, tako sem pa moral pritiskat do konca in še dalje. Je pa dejstvo, da progo res poznam skoraj na pamet in to je velika prednost :)

Kdaj gremo spet? [dance][it]:shock:

Link to post

Čestitke Erženu ter Bonči :)

S svojo vožnjo kar zadovoljen, sicer 2 spina...ampak, glede na to, da sem pred tem odpeljal celo Targo samo enkrat, je to to...moraš biti res zbran, da poslušaš sovoznika pol ure :) Sem kar užival...

Aja, pa še pohvale vsem za pravilno izpeljavo štartne procedure, odlično...sem mislil, da se bo kje kaj zataknilo :)

Link to post

Žal nisem vozil ker sem imel neke obveznosti ampak je proga taka da ti sovoznik da res pravi trenutek informacijo da si prilagodis hitrost.je pa tezko obdrzat koncentracijo in se osredotocit na samo vozno.prvih pet minut ni problem(vsaj meni po petih minutah misli zbezijo drugam)in takrat se zacnejo napake.sama proga ni tezka.je zeelo zanimiva in se nikjer ne ponavlja.ceprav pa jo ponavadi odpeljem samo do polovice potem pa prekinem.heh

Link to post

Vidim, da ste se imeli fajn, mi je skoraj kar žal da se nisem prijavil. Čestitke domačinu, Erženu in prvemu zasledovalcu pa vsem tistim ki so končali. Ni simpl celo odpeljati, se mi je parkrat zgodilo da sem se zataknil na najbolj čudnem mestu (1x celo nekje v mestu).

P.S. a je kdo imel kako bližnje srečanje s čredo ovac?

Če komu ni jasno:

Znana je prigoda, kako je nekoč Porsche preskušal stezo kar s športnimi dirkalniki. En od voznikov je za slepim zavojem naletel na čredo ovac in jih nekaj povozil. Lastnik ovce je prav po sicilijansko trpeče kričal proti nebu, dvigoval roke in padal na kolena, češ kako škodo so mu sedaj naredili, ko so mu povozili najlepšo ovco v celi čredi. Nemci v tistih krajih tako ali tako niso bili zaželeni še od konca zadnje svetovne morije; sedaj so si na grbo nakopali še dodaten srd domačinov. Pri Porscheju so zamižali na obe očesi in nesrečnemu kmetu v znak dobre volje podarili najnovejšega Porscheja za cestno rabo. Vendar pa niso vedeli, kaj so si s tem pravzaprav naredili. Ko so naslednjega leta znova prišli na Sicilijo, je marsikateri kmet ob značilnem zvoku Porschejevega zračno hlajenega bokserskega motorja na cesto nagnal nekaj svojih najstarejših ovc in pač upal, da bo tudi pri njem prišlo do kakšne kolateralne škode, ki bi jo potem lahko unovčil v obliki novega avta…

Copyright by Matej Muraus aka Byrkus..

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...