Skoči na vsebino

FIA GT3 Spa-Francorchamps 12.12.2012 [Race 07]


sennas

Recommended Posts

  • Odgovori 64
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

SERVER ZA DIRKO JE GOR. Ime: Sloracing GT3 by DD Geslo: sloracing Všečkov se ne bom branil.

Čas je da ponovno priklopimo volančiče in se zdivjamo (ampak brez izrivanj! ) na legendarnem Spa Francorchampsu! Game: Race07 (Race On/Race injection) Mod: FIA GT3 v2.0 mod Track: Spa-Fr

Moram še nekaj napisat in pospemat Q: Končno enkrat dež, zanimivo, Porsche ima težave, slabi krogi, ampak ajde, fun je pa bilo R1: Dober štart, sem se izgonil kaosu prvega ovinka, umirje

Malo gledam in vidim da vas kar precej se podi okoli z poršeji, jaz sem ravno probaval vse avtomobile, pa nevem zakaj ampak edino porše "plava" na hitrih ravnninah, v spaju naprimer, po au-ruže (nvem kak se napiše :P ) ga precej težko lovim po celi progi. Vsi ostali, mogoče edino lambo malo pleše, amapk nič proti poršeju.

A je tak pač avto, ali je v setupu kaj? Drugače je pa ferari hitrejši vsaj za 1,5s na krog. Naredu sem z vsakim avtom 2 hitra kroga (ferari 2:28.2, lambo 2:32:xx, mcl 2:29.5) niso neki časi, ampak glede na to da sem odpeljal z vsakim enako krogov, mislim da primerljivi.

Ampak vseeno, kaj je z tem poršejem..:S

Link to post

Porše gre 2:22:2xx in še manj verjetno.......krila mislim da 2 9.....setup maš pod online, sam ga dal gor. Šel bo 21, majke mi :D

Meni je Porsche edini ki je zabaven, ostali so ko prilepljeni na asfalt, nevzburljivi :).......but that's just me (and Eržen probably :D).

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...