Skoči na vsebino

Live for Speed


play

Recommended Posts

Ja ,jst tud pred dnevi probal [ok] grafično zlo uredi,tud voznost-občutk je kr dobr

Po par krogih sem bil le 8 sekund zadaj... [champ] probal taun na zadnji pogon

Vendar sem porabil dost časa ker.......

Zakaj mi volan(g25)non stop nekam ukraj gre?

.......žal ob nedeljah ne dirkam ...le po 23 ,če rata....pa drugič

Se ne vidmo :oops:

Link to post
  • Odgovori 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Knight Rider

Po zelooooooo dolgem času inštaliral tole. Še zmer zabavno   

Tudi če je tema o LFS praktično mrtva, jo bom malo osvežil s samoreklamo Danes zvečer je dvourna endurance dirka z baby-gtr avtom (ultra-lahek, ca. 200hp, fwd) na eni daljših prog v LFS (za tiste,

Posted Images

  • 7 months later...

Tega sem svoje čase kar nekaj prevozil, u bistvu prva simulacija za tiste čase, ko sem imel občutek da ima avto res neko maso. Žal pa se multiplayer ni obnesel pa tudi pretirano velik folka ni vozilo.

A to je zdej kakšna nova verzija?

Link to post

LFS konkretno spi že zadnjih pet let. VW Scirocca so napovedali že pred več kot tremi leti in pol pa ga še ni, Rockinghama tudi ne. V tem času je iRacing dobil več kot polovico novega contenta, LFS pa ne morejo spackat enega avta in ene proge. So pa trme in delajo po principu my way or the highway. Ok naj jim bo, imajo svoj krog fanatičnih oboževalcev, med katerimi sem bil doooolga leta tudi sam, pa potem uvidiš da zadeve nikamor ne peljejo. Vsi pedlogi naletijo na neplodna tla, devi delajo po svoje, vsak izdan popravek je bil izdan da se dodajo nepommebne novosti in pobijejo hrošči, zaradi katerega verjetno trpi 0.0001% igralcev.

Leta 2005 ko je prišla ven S2 alpha je bil špil še nekako na vrhuncu, bili so skoraj edina simulacija na trgu. A v svoji ekipi treh developerjev trmasto vztrajali naprej. In razen če kmalu ne izdajo S3 in pokažejo kopico novih prog in avtov bodo pogoreli. iRacing jih je tako prehitel, da se je prah za njim že zdavnaj polegel in se od njega sliši samo še zvok motorja v daljavi :) Asseto Corsa pa tudi obeta veliko več kot LFS.

Link to post
  • 4 months later...

Po dolgem času spet inštaliral, pa odklenil....mmm samo pobje to se še vedno takkooo lepppoo pelje! Pravi užitek ga je malo po peglat pa podriftat. Škoda res da ni neke skupnosti oz. modov ki bi zadevo nardili popularno, ker vodljivost avtom je še vedno med top!

Link to post

Glede na trenutno situacijo v simracingu bi jaz takoj začel furat ligo v lfs (spet), dolga leta je bila tudi za dirkanje top. Problem je še vedno pomanjkanje ljudi.

Tudi če updata fizike ni že skoraj 4 leta, se še vedno da odlično furat in zabavat :)

Takoj sem pripravljen organizirat mini demo ligo - če bi bil interes [smoke]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...