Skoči na vsebino

DiRT 2


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 81
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No pa so ga najavili....nov del namreč Slike vir: IGN

  • 1 month later...

Tole me predvsem zanima...

Q: The online features in the original DiRT felt a little compromised – is there going to be significant changes to the multiplayer for the sequel?

A: It's all new. You'll see competitive online racing in all race types, plus a progressive reward system and community features which we'll talk more about in coming months.

Link to post

Jast mam tak občutek da DIRT 2 nebo edini rally v letu 2009 :D

SIMBIN se namreč hvali z novim igralnim pogonom LIZARD, ki naj bi bil idealen tudi za rally.

Za leto 2009 so poleg RacePRO napovedali nek čuden naslov igre, nevem zakaj bi iz licenc STCC in WTCC šli na slabše, ampak glede na to, da je WRC licenca že zasedena(SONY), pa je IRC verjetno prosta.

Še najbolj pa približa dejstvo, da EUROSPORT in SIMBIN že kar nekaj časa sodelujeta pri promocijah drug drugega (Race07 vsebuje logote eurosporta in obratno)...in ker EUROSPORT močno promovira rally serijo IRC....bi znalo tukaj nastati kako sodelovanje.

Če bo kdo v Monte carlu na prvem rallyiju, naj malo povohuni v boxih in pogleda, če je kje kdo, ki slika z bundo SIMBIN :mrgreen:

To je moje mišlenje, da ne bo kdo razoračaran, če to nebo res [Jel2]

Link to post
  • 2 weeks later...
Jast mam tak občutek da DIRT 2 nebo edini rally v letu 2009 :D

SIMBIN se namreč hvali z novim igralnim pogonom LIZARD, ki naj bi bil idealen tudi za rally.

Za leto 2009 so poleg RacePRO napovedali nek čuden naslov igre, nevem zakaj bi iz licenc STCC in WTCC šli na slabše, ampak glede na to, da je WRC licenca že zasedena(SONY), pa je IRC verjetno prosta.

Še najbolj pa približa dejstvo, da EUROSPORT in SIMBIN že kar nekaj časa sodelujeta pri promocijah drug drugega (Race07 vsebuje logote eurosporta in obratno)...in ker EUROSPORT močno promovira rally serijo IRC....bi znalo tukaj nastati kako sodelovanje.

Če bo kdo v Monte carlu na prvem rallyiju, naj malo povohuni v boxih in pogleda, če je kje kdo, ki slika z bundo SIMBIN :mrgreen:

To je moje mišlenje, da ne bo kdo razoračaran, če to nebo res [Jel2]

je zelo offtopic, sam če maxl piše v to temo o tem pa lohk tud jaz :P

http://www.gamesindustry.biz/articles/blimey-games-saved-from-closure

Skratka, Blimeya ni večwacko.gif, zdaj je "Slightly Mad Studios" :mrgreen:

Link to post
  • 1 month later...

Izid: 9. september 2009

OK, ta je pa mal huda...nevem kje so jih pobral (sicer pa tud druge niso kake rally države)icon_twisted.gif Vse skupi me spominja že na Sega Rally :D

"Features a World Tour mode taking you to various locations including North America, Japan, Malaysia, Baja and Croatia."

Link to post
  • 2 weeks later...
Izid: 9. september 2009

OK, ta je pa mal huda...nevem kje so jih pobral (sicer pa tud druge niso kake rally države)icon_twisted.gif Vse skupi me spominja že na Sega Rally :D

"Features a World Tour mode taking you to various locations including North America, Japan, Malaysia, Baja and Croatia."

Bolj na Xpand rally :D

Link to post
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...