Skoči na vsebino

Grafične kartice


Recommended Posts

  • Odgovori 264
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Up and running...

Kje je Trošt, da bi mal bannal?   Pejte se na slo-tech kregat... Ta forum ni namenjen prerekanjem in izlivanju političnih veroizpovedi in pripadnosti znamkam.

Pek raje pojdi pit en guiness Če primerjaš hlajenje twinfrozr (msi) in direct CUII (asus), sta kvečjemu tam tam. Gigabyte je pač dober, ampak niti s 3 venti ni v čisto istem rangu. Seveda je dobra k

Pek raje pojdi pit en guiness :D

Če primerjaš hlajenje twinfrozr (msi) in direct CUII (asus), sta kvečjemu tam tam. Gigabyte je pač dober, ampak niti s 3 venti ni v čisto istem rangu. Seveda je dobra kartica, Gigabyte pa ima izjemen ugled glede zanesljivosti. Definitivno se pa da ceneje :)

Drugače pa msi ful daje reklame na svoje "military class" komponente, ki bi naj tudi bile ultra kvalitetne.

Na tem forumu pa imamo že vsaj trije MSI 760, Sennas, Mitja in jaz. Za sebe lahko rečem, da sem zelo zadovoljen. Kartica idla na okoli 30° pri 990rpm, pri obremenitvi pa skoči tam do 65° in grozno neslišnih 1200rpm :)

Link to post

Tomažek govoril sem o firmah na splošno, kolko so znane po svojih ploščah, nato šele graficnih, tak da mir, da se ne bom u MB oglasu dele enkat pa red naredu. :shock:

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...