Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Aja, ja tist load-cell naj bi naredu svoje baje.

Še en cajt bo pel df-gt, potem pa csr+elite pedals. Samo naj gre poletje naprej, drugače se zna zgodit da bom bol mal sonca vidu :D

Link to post

Pa se da še volanski drog kaj dosti podaljšati? Seveda, bi drugače potreboval F1 volan, kajti v bližnji prihodnosti nameravam narediti malce boljši kokpit F1 (ne tako kot nazadnje "karjola kokpit") Jaz sem že ven iz krize [krniki]

Drugače me pa zanima kolikšne so kaj mere pri pravi F1? na PM prosim.

Link to post

Tole dvoje imam če te kaj zanima slučajno

Prodam Thrustmaster T500 RS v moji uporabi, kot nov, rabljen max 30h, ima še 18 mesecev garancije

Volan in stopalke oz. celotni komplet 350EUR možne menjave za Volane DF-PRO, G25,G27 ali igralne konzole

Menjalnik Thrustmaster TH8RS Menjalnik za Volan T500 RS, kot nov rabljen max 5H, ima še 20 mesecev garancije cena 100EUR

Ali volan in menjalnik skupna cena le 430EUR

......

CSR Elite volan kot nov ima še 16 mesecev garancije v uporabi max 50H, deluje na PC,PS3,X360

Možne mnejave za DFPRO ,G25,G27 volane ali igralne konzole.

Cena volana 390EUR

Link to post

Pri elitu za to ceno niso poleg, nekako logično, ker je nov volan 530e, je pa možnih par kombinacij, nove stopalke od G25,G27 cena 60e in Fanatec adapter za stopalke, ali CSR stopalke ali CSR Elite stopalke oz. vse stopake tukaj

Fanatec ima novo stran, pomoje bo kmalu narejeno vse skupaj.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...