Jump to content
B_U_R_I

Fanatec produkti

Recommended Posts

ma cvikate, da si boste kej zjebckal, ker vse tolk lepo laufa...isti pussyji kot jaz :D

celo nov driver je gor...me mika da vse probam, pa sem mislil da je bil kdo bolj pogumen kot jaz :D

Driver mislim pa da imam celo zadnji, razen če so kaj v zadnjih 14 dnevih dal novega. Sicer pa sej veš kako pravijo če ni pokvarjeno ne popravljaj :D

tko res pravjo, men se pa glih zarad tega gre. Sicer pa ves, da mene niso po vatlih delal, zato pa sem tak kot sem :D

hec je da je zadnji uradni za csl ps4 328, na tej strani ponujajo drugega...novejsegsa. A je nujen za ta sw pa ne vem.

Edited by AliBuggy
  • Haha 1

Pa da vprašam, preden nardim kakšno neumnost, če/ko se odločim za fanatec base, kerga se splača?

Tle pr nas na forumu se zej ponuja CSL Elite, ma kdo kake realne podatke, kak je v primeru z Base v2.2/v2.5 se splača te dražje base kupvat?

Jaz imam CSL Elite in sem čist zadovoljen. V 2.5 je najbrž upgrade tega kar imam , vprašanje pa če je toliko boljše kot je dražje. Za v2.2 pojma nimam. 

EKOXGt2XUAAOEUy.jpg%3Alarge

Edited by mancSLO

Jaz lahko samo rečem, da so ta pedala res vredna svojega denarja. Nimam tega brake performance kita, ampak tudi brez tega nimam pripomb.

verjamem da so vredna svojega denarja. Ce ne vozis res PRO mogoce se ena trofeja Poznam namrec ljudi, ki me na rallyju sesujejo z zleplenimi pedalkami ali pa gamepadom. Vse je v zgolj v tem kako se prilogodis na svoj trenuten setup. Tale stvar ti pac dopusca malo vec svobode, ce jo znas izkoristiti...tukaj pa govorimo ze o dobrih playerjih kot je Murn  in banda v pro ligah.

.....kar se pa cene tice aka BF...Fanatec me je letos razocaral...ce ni vsaj 40% off naj jih kurec gleda!!!!!

Edited by AliBuggy

Sej v dražji simracing opremi sploh point, da boš ti z njo hitrejši. Tudi v kakšnih tekmovanjih, kjer se gre za miljone, je folk zmagoval z G29 in podobnimi volani.

Gre se samo za občutke. Boljšo opremo maš, bolj je podoben filing temu, da si v pravem dirkalniku. Nekaterim mogoče to pomaga pri hitrejših časih, drugim pa dodatna kompleksnost samo pribije desetinke. Eni nabavijo DD volan in potem vozijo na 1% moči, ker so tako hitrejši.

It's not always about speed.