Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Sem dal set min. in se je po 15 min. spet pojavilo, kot je dva posta višje na sliki. V setingsih sem imel manual cal.

Sem updatal firmware in bo morda sedaj OK. Nastavil sem auto cal?

Overall se mi pa zdi, da se fanatec sw pa win10 ne marata preveč...

Link to post

Lahko prosim nekdo, ki ima Fanatec CSL Elite PS4 verzijo pove, ce  Dirt Rally/ Dirt 4 zaznata ta volan in ali  je zlistan pod presetsi?

Predvidevam seveda, da je volan v PC-mode (rdeca lucka). Baje je tudi CSW V2 mode (purple lucka?), pa nisem cisto dobro razbral ali je to misljeno samo za PS4 ali tudi PC?

Dirt3 bo imel sigurno probleme  s prepoznavo volana, me pa zanima se za te rally naslove.

 

TNX

Link to post

Jaz imam win 10 od prvega dneva in nisem imel nobenega problema z Fanatecom zaradi tega. Najbrž bo to kar je napisal @alkoro pomagal, sam dejstvo je, da ti je najbrž začel crkovati senzor in slej ko prej bo crknil do kraja...

Link to post
pred 10 minutami, AliBuggy je napisal:

Lahko prosim nekdo, ki ima Fanatec CSL Elite PS4 verzijo pove, ce  Dirt Rally/ Dirt 4 zaznata ta volan in ali  je zlistan pod presetsi?

Predvidevam seveda, da je volan v PC-mode (rdeca lucka). Baje je tudi CSW V2 mode (purple lucka?), pa nisem cisto dobro razbral ali je to misljeno samo za PS4 ali tudi PC?

Dirt3 bo imel sigurno probleme  s prepoznavo volana, me pa zanima se za te rally naslove.

 

TNX

Probal sem ga samo na Dirt Rally , se pa ne spomnim ali je bil v presents ali ne. V vsakem primeru, se ne spomnim, da bi bila kakšna umetnost nastavit, da je začel delovat. U bistvu sem do danes doživel problem z prepoznavo volana samo v rF2.....

Link to post
Pred 4 urami , 57X je napisal:

@mancSLO deadzone si lahko nastaviš tud v rF2. Mogoče rF2.exe overrida Fanatec driver in se vrednosti resetirajo, ko greš na progo oz ko, zaženeš rf2. Bolj ugibam, kot ne..
rf2deadz.thumb.jpg.3e2dc4afe18007f7f2c2594380bbbd78.jpg

Bi znalo bit nekaj na tem... Meni rF2 vedno na silo popravi max lock volana na 540 stopinj....

Nastavi si spet min v driverju in probaj pognati kaj drugega razen rF2... odpelji kakšen krog in se vrni v control panel in poglej če imaš zopet isti problem... 

 

Link to post
  • 2 weeks later...
On 11/23/2018 at 5:32 PM, AliBuggy said:

BF ponudba za 299€

CSL Elite Wheel Base officially licensed for PS4™

https://www.fanatec.com/eu-en/wheel-bases/csl-elite-wheel-base-officially-licensed-for-ps4-eu.html

 

Ce prav razumem je tukaj notri drobovje identicno kot v CSW 2.5, samo ohisje in FW je drugo?

Tole je pa kr dost zgreseno. Elite bi lahko rekl da je podobn v1 CS bazi. V2.5 je big step up od elite-a.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...