Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

nebi vedel... prodaj jih alpa zamenjaj za CSR elite. Play bo zih kaj zrihtal hehhee :)

A shifter je pa isti ku*** kot moj ane sam lepš zgleda... ni nekej prav hudga. Ampak saj itak sam seqvenčnega uporabljam za naprej pa nazaj prtisnt je pa tut ta dobr. :)

Link to post

Majo ja, sam tut če do konca stegnem ni tok trdo kokr sm mel prej na G25. Pa še progressive spring ni ... Lahko bi edin tko še bolj stršal, da bi hod skrajšal, tega pa nočem..

Link to post

mAxL - to se da tut na CSR pedalih nardit, sam s tem zmanjšaš hod pedala česar pa nočem... Poleg tega pa samo stršaš pedal in ni tistga progressive občutka...

Loadcella se pa verjetno ne da zmontirat gor? Sej v principu tale CSR izgledajo skor ista kot CSR Elite...

Link to post

Ne, loadcell ne paše gor, CSR Elite imajo popolnoma drugačen mehanizem na zavori :|

Jaz še nisem slišal, da bi kdo delal te progresivne vzmeti za CSR pedale, morda pa se bo kdo lotil. Zaenkrat je to verjetno skoraj neobstoječe tržišče v primerjavi z G27 in G25 pedali, ki jih ima skoraj vsak.

Kako pa se CSR pedala kaj primerjajo z G27 pedali, če ignoriraš nixim mod?

Link to post

Za G27 ne vem, ker jih nisem mel - ta so menda malce bolj prilagodljiva. G25 je pa to kar dobiš in ne moreš nič prilagajat. Tko da proti G25 bi reku, da so boljša, tudi po občutku zaviranja. Je pa fajn, ker imajo dost več hoda kot G25 in si lahko bolj natančen...

Vozil sem samo ta vikend, ker me med tednom ni nič doma. V nedeljo spet pridem in me najprej čaka brušenje in štrihanje ogrodja, tko da spet ne bom najbrž nič vozil...

Link to post

Ne vem, sej pravim, da sem čisto premalo vozil. Občutki niso bili preveč dobri na splošno - in zaradi volana in zaradi stopalk.

Sprobaval sem raznorazne nastavitve pa nekako ni blo pravga efekta. iRacinga sploh nism mogu normalno vozit, RaceON je pa še nekako šlo... Ne vem, bo treba si mal več cajta vzel, zaenkrat ga ni blo dost...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...