Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

tko res pravjo, men se pa glih zarad tega gre. Sicer pa ves, da mene niso po vatlih delal, zato pa sem tak kot sem :D

hec je da je zadnji uradni za csl ps4 328, na tej strani ponujajo drugega...novejsegsa. A je nujen za ta sw pa ne vem.

Uredil - AliBuggy
Link to post

Pa da vprašam, preden nardim kakšno neumnost, če/ko se odločim za fanatec base, kerga se splača?

Tle pr nas na forumu se zej ponuja CSL Elite, ma kdo kake realne podatke, kak je v primeru z Base v2.2/v2.5 se splača te dražje base kupvat?

Link to post
  • 2 months later...

verjamem da so vredna svojega denarja. Ce ne vozis res PRO mogoce se ena trofeja Poznam namrec ljudi, ki me na rallyju sesujejo z zleplenimi pedalkami ali pa gamepadom. Vse je v zgolj v tem kako se prilogodis na svoj trenuten setup. Tale stvar ti pac dopusca malo vec svobode, ce jo znas izkoristiti...tukaj pa govorimo ze o dobrih playerjih kot je Murn  in banda v pro ligah.

 

.....kar se pa cene tice aka BF...Fanatec me je letos razocaral...ce ni vsaj 40% off naj jih kurec gleda!!!!!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Sej v dražji simracing opremi sploh point, da boš ti z njo hitrejši. Tudi v kakšnih tekmovanjih, kjer se gre za miljone, je folk zmagoval z G29 in podobnimi volani.

Gre se samo za občutke. Boljšo opremo maš, bolj je podoben filing temu, da si v pravem dirkalniku. Nekaterim mogoče to pomaga pri hitrejših časih, drugim pa dodatna kompleksnost samo pribije desetinke. Eni nabavijo DD volan in potem vozijo na 1% moči, ker so tako hitrejši.

It's not always about speed. 

Link to post
  • 2 months later...

Vceraj sem se sel za hec beta testrja. Namestil sem namrec zadnji BETA driver 356, ki ga FANATEC ponuja predvsem za DD volane a je bila dodana podpora tudi za vecji del ostalega repertoarja. Vecji del sprememb je seveda ravno za DD volane, a pozitivne izkusnje porocajo tudi lastniki CSW in CSL baz.

Instalacija mi je sla cez brez zapletov. Seveda najprej uninstall pri prizganem volanu starih driverjev -> reboot-> ciscenje registra in USB hidden device-ov->namestitev novih driverjev -> FW upgrade na 669-> reboot-> upgrade motor FW ja na 22-> ugasnil volan-> prizgal ter naredil kalibracijo. Izhajal sem iz uradnih 328 driverjev.

Zaenkrat probal zgolj v Dirt Rally 2.0 in pri istih nastavitvah kot prej, mi volan resnicno deluje nekako bolj informativen in ziv. A je to placebo ali ne, se ne vem, sem pa podrl svoj prejsni rekord na eni testni progi, kar vseen nekaj pomeni :D

Vozil sem tudi MP, tako da je bilo ene dve uri skupne uporabe in nikaksnih tezav.

Kar je novega v samem driverju pa je, da imas sedaj na voljo kreiranje profilov tudi preko SW-ja in ne zgolj preko volana. Zna biti dost uporabno.

https://forum.fanatec.com/discussion/1414/fanatec-beta-driver-v352-now-356-dd-performance-update-for-podium-bases-all-steering-wheels

Je ze kdo sprobal in ima kaksen dodaten feedback? Pri meni sprobano na CSL elite PS4 + Universal HUB (prvi). Win10 zadnji updatei.

 

fanatec.png

Uredil - AliBuggy
Link to post

Meni so ta nov driver podturili ko mi občasno ni down shift delal al pa je šatlal duplo.
Razen tega, da mi je takrat težavo odpravilo kakšnega drugega efekta v iR nisem zaznal .

 

 

Link to post

Stari, rukn enega da se ti vid povrne v normalno stanje... :P 

Uff ne vem točno kateri so bili (so mi dal kar nek link za dol potegnit) , vem sam da se je dalo že v driverju tole štelat...

Drugače pa odpravil je težave :D 

  • Upvote 1
  • Haha 1
Link to post

Pizdwa zdej sem res ruknil ze kaksnega, pa sem sele razbral kaj je Manc spisal. "Podturil" me je zjebal :D

Sem pa res neki bolehen ze par dni...v glavi tisci pa oci solzijo ...mogoce je to ..Sry Manc:S

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
Pred 4 urami , AliBuggy je napisal:

Vceraj sem se sel za hec beta testrja. Namestil sem namrec zadnji BETA driver 356, ki ga FANATEC ponuja predvsem za DD volane a je bila dodana podpora tudi za vecji del ostalega repertoarja. Vecji del sprememb je seveda ravno za DD volane, a pozitivne izkusnje porocajo tudi lastniki CSW in CSL baz.

Instalacija mi je sla cez brez zapletov. Seveda najprej uninstall pri prizganem volanu starih driverjev -> reboot-> ciscenje registra in USB hidden device-ov->namestitev novih driverjev -> FW upgrade na 669-> reboot-> upgrade motor FW ja na 22-> ugasnil volan-> prizgal ter naredil kalibracijo. Izhajal sem iz uradnih 328 driverjev.

Zaenkrat probal zgolj v Dirt Rally 2.0 in pri istih nastavitvah kot prej, mi volan resnicno deluje nekako bolj informativen in ziv. A je to placebo ali ne, se ne vem, sem pa podrl svoj prejsni rekord na eni testni progi, kar vseen nekaj pomeni :D

Vozil sem tudi MP, tako da je bilo ene dve uri skupne uporabe in nikaksnih tezav.

Kar je novega v samem driverju pa je, da imas sedaj na voljo kreiranje profilov tudi preko SW-ja in ne zgolj preko volana. Zna biti dost uporabno.

https://forum.fanatec.com/discussion/1414/fanatec-beta-driver-v352-now-356-dd-performance-update-for-podium-bases-all-steering-wheels

Je ze kdo sprobal in ima kaksen dodaten feedback? Pri meni sprobano na CSL elite PS4 + Universal HUB (prvi). Win10 zadnji updatei.

 

fanatec.png

Ja v dirtu je šelar uredu js mam scl elite. Sam v gran turismotu je ka na cajte čudn šekr. Pomoje bom soi na verzijo 347.

Pa a mogoc kdo ve na win7 updatat je pametno al ni? 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...